Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van hogy az első 2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy az első 2-3 randi után egyszerűen eltűnik az egész kapcsolat?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy 23 éves srác vagyok,és akárkivel találkozok, a 3. randi után az egész dolog elfelejtődik,eltűnik a csaj, nem érdeklődik már,azt sem tudja hogy mikor fog legközelebb ráérni. Gondoltam arra hogy bennem lehet a hiba, de nemtudom hogy mi...mert ha valaki nem szimpatikus az szerintem legkésőbb a 2 randin kiderül. Amikor épp együtt vagyok az illetővel,teljesen jó a hangulat,órákig elvagyunk,és látom hogy ő is alig várja hogy újra találkozzunk. Mikor úgy indulok neki hogy majd most komolyabbra veszem a dolgot,akkor jön mindig az hogy most nem ér rá, vagy ha igen akkor majd szól(persze nem szól) és itt jön el a vég,és hiába próbálkozok semmi eredménye, tolakodónak meg nem akarok tűnni. Az oké hogy a fiúnak kell általában a lányt keresnie, de van egy határ amiután nem látom értelmét,megalázkodni meg nem fogok.Egyszerűen nem tudom mi lehet a gond, próbálok rájönni hogy mit csinálhatok rosszul, de a randikról mindig úgy jövök el hogy jobb nem is lehetett volna és a lányon is látom az érdeklődést...erre meg egyik napról a másikra megszűnünk létezni egymásnak. Vagy egyszerűen csak a csajok ilyenek és csak apróbb kalandokat keresnek, de amikor már dönteniük kell akkor meg lelépnek? Van ezzel esetleg más is így?
2012. júl. 13. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a csaj csak azt mutatja, jól érzi magát veled? Nem nyomulsz túlságosan a 2-3. randi után?
2012. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül..
2012. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem nevezném magam nyomulós fajtának,sőt próbálom elkerülni hogy bárki is nyomulósnak tartson. Azért a 3. randin általában többet szoktam látni annál hogy valaki csak simán jól érzi magát velem,meg hogy esetleg csak unaloműzés miatt találkozik. De hogy mindig minden esetben ez történik velem...már komolyan úgy érzem hogy jobb is nekem egyedül,mert mindenki csak szórakozik. Megérteném még ha pl egy Quasimodo lennék:D
2012. júl. 13. 13:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy unalmas vagy.

Illetve nem lépsz tovább a beszélgetésen, "más irányba".

Legyél egy kicsit határozottabb és jóértelemben véve nyomulósab

2012. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Folytatás: nyomulósabb és beválalósabb.
2012. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, a te esetedben miért van, de elmondom, hogy én mikor csináltam ezt (lány vagyok).

A legutóbbi pasival kb 3 randira mentünk. Elsőre nagyon szimpatikus volt, viszont már akkor feltűnt, hogy túl sokat beszél érdektelen dolgokról. Mármint érdekes dolgokat mondott, de nem olyanokat, amiket én első randin feltétlen hallani akarok.

Aztán a második randi egyenesen borzalmas volt, de úgy voltam vele, adok neki még egy esélyt. A harmadik már lényegesen jobb volt ugyan, de rettentően sokat beszélt még mindig. Alig hagyott szóhoz jutni, nem értette a poénjaimat, folyton a volt barátnőjéről beszélt. Katona is volt, akkor arról mesélt legalább másfél órán keresztül meg a húgának az étkezési betegségéről. Ami tényleg szomorú, de igazából... ő érdekelne, nem a tesója így három randi után...

Nem lehet, hogy te is sokat beszélsz fölöslegesen?

Mi ott voltunk, hogy én az égvilágon mindent tudtam róla, én meg voltam a 2titokzatos lány", aki alig mond magáról valamit. Esélyem sem volt mit mondanom mellette.

Végül aztán azért hagytam annyiban, mert naponta sms-ezett, hogy találkozzunk, nekem ez meg már sok volt két-három hét után.

Nem tudom, remélem ,azért valamennyit tudtam segíteni...

21N

2012. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hú, bármi lehet..pl akcentussal beszélsz, félénk vagy, vagy túl rámenős, nem keresed csak tali előtt,nem törődsz vele, nagyon meg akarsz neki felelni, uncsin viselkedsz, nem flörtölsz vele, csak magadról beszélsz, ítélkezel felette, túl nyalizós vagy te akarsz dönteni minden felett, vagy merev vagy, esetleg konzervatív, bizalmatlan vagy, rossz a világképed, negatív vagy, pesszimista vagy, nem tudsz örülni dolgoknak, semmi se jó, sokat panaszkodsz, szidsz dolgokat..nem tudom, csak ilyenek lehetnek. De azt is lefogadom h ha mindegyik lányt megkérdeznéd, mindegyik mást mondana, h miért nem.


Nekem is volt hasonló lány léttemre, és kellett egy kis idő mire rájötem h miken kell változtatni, addig csak sötétben tapogatózás volt.


Gondolkozz azon, h az ismerőseid, baráti köröd, rokonok mire szoktak panaszkodni, vagy őket mi zavarja benned, lehet pont arról van szó.


Ne aggódj, megoldódik, és spokszor tényleg nem rajtad áll hanem más ok van.

2012. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amugy ebben az ismerkedősdiben az is a poén h minden lány mást lát bened. Lehet az egyik azt mondja jaj de kedves vagy, erre a másik, h túl nyalis vagy. Vagy az egyik azt mondja bukó vagy a másik meg milyen jó határozott:D


Jó szórakozást!:D

2012. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, a válaszolók közül sokan nem vették figyelembe, hogy a kérdező nem az első randi után van lekoppintva. Ha valami nagyon visszataszító tulajdonsága lenne, akkor ez valószínűleg már az elején megtörténne.

Elmondom az én bevált módszeremet:

Első randin csak ismerkedek, nem nyomulok, nem tapizok (szemkontakt az mehet, sőt ajánlott).

A második randi létrejötte számomra egyértelmű igazolása annak, hogy bejövünk egymásnak, tehát lehet nyomulni, mehet a csók.

Velem csak egyszer történt meg hogy a csaj a második randin lelépett, ennek oka az lehetett, hogy nem voltam benne biztos hogy bejön nekem, távolságtartó voltam, ami az első randin még nem volt baj, de a másodikon a csaj már szerette volna ha történik valami, én meg nem léptem, csak mosolyogtam mint a jóllakott napközis. Láttam az arcán, hogy csalódott.

Interneten ismerkedsz egyébként?

Uff, 30F voltam.

2012. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pontosabban nem a randi alatt lépett le, hanem szépen elváltunk és mikor felvetettem a 3 randit emailben, eltünt az éterben.

Uff, előző voltam.

2012. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!