Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debreceni srácok, ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni srácok, ti is tapasztaltátok, hogy mennyire nehéz szingli lányt találni manapság? Komolyan mondom már tudom előre, hogy ez alány is foglalt, meg az is, akit leszólítok. Más is járt már így?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sok szingli lány van. csak sok behazudja, hogy van barátja. az okok különbözőek. ennyire egyszerű.
2012. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor leszólítod őket, így kezded? Hogy szingli vagy-e?
2012. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nyílván nem vagyok olyan hülye, kedves második! XD


Szia! Aztán szinte rögtön nyomatják, hogy bocsi, de van barátom, meg rohannak is ezek a lányok valahová általábna, mert nehéz egyben álló, ülőt kifogni, de még ők is foglaltak, amikor buszmegállóban tolom vagy a plázában, fórumban, hát ott is vagy azzal jönnek, hogy foglalt vagyok, van barátom, vagy azzal, hogy van most kialakulóban valami vagy egyszerűen lekoptatnak.

2012. júl. 15. 14:04
 4/12 anonim ***** válasza:
nem Debrecen 2 legnagyobb ribanc gyűjtőhelyén kéne csajozni...
2012. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. "Nyílván nem vagyok olyan hülye" Pedig abból, hogy naponta 42 ilyen kérdést írsz ki, nekem nagyon az jön le.
2012. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs egy hasznos válasz sem, sértegetni tudsz, akkor ne írjál, amúgy sem ismersz!
2012. júl. 15. 15:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj, de ilyen kérdésre milyen választ vársz? Azért van ezekből a kérdésekből elegem, mert úgyse fogadják meg a választ. Most ha azt írom, hogy könyvtárba, akkor elmész oda csajozni? Vagy ha mondjuk fittnes termet írnám, akkor oda elmennél? 1000 kérdést írtál már ki. 1000000 válasz érkezett. Hányat fogadtál meg?
2012. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbálkozom, de ezt nem fogod fel, akárhány lányt szólítottam le eddig, aki bejött legalább külsőre is, biztos, hogy vagy foglalt votl vagy egy buta rib@nc, így elég nehéz. A könyvesboltban meg rohadt zárkózottak voltak, én azt tapasztaltam. Nyílván azért idegenkednek, mert ugye a nagyvárosiak alapból zárkózottabbak, másrészt meg a körülmény fura, mert sokan nem mernek lányokat leszólítani, de már nekem sincs kedvem, mert tegnap is az volt a vége, ami eddig is, bocsi van barátom, de azért megadta a facebookját, csak semmit sem értem vele.
2012. júl. 15. 15:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt megértem. De attól még nem kell állandóan teletömni az oldalt, mert nem erre van. Úgyse fognak tudni adni más tippeket itt sem. Próbálkozni kell, azt majd összejön, ennyit tudok mondani. Meg talán még, hogy ne görcsölj rá, mert azt kiszimatolják a nők.
2012. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De most miért nem válaszol egy debreceni sem, engem az ő tapasztalatuk érdekelne, hogy nekik is így van vagy csak én nekem nincs szerencsém?
2012. júl. 15. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!