Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debreceni srácok, ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni srácok, ti is tapasztaltátok, hogy mennyire nehéz szingli lányt találni manapság? Komolyan mondom már tudom előre, hogy ez alány is foglalt, meg az is, akit leszólítok. Más is járt már így?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 13:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez a "jelenség" egész Magyarországra kiterjed. Nagyon nagy lett a nők igénye... :/

F/19

2012. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csaó, én böszörményi vagyok, de szoktam Debrecenben csajozni...Pontosabban már egy pár éve nem, mert szerintem a debreceni csajok fapinák. Nem akarják, hogy a pasik leszólítsák őket, nem tudom miért, de a statisztika ezt mutatja. A foglalt vagyok duma meg lerázóduma, mert nem csak fapinák, de gerinctelenek is, nem mernek őszinték lenni. Szerintem próbálj meg kisvárosi csajok között nézelődni, azok legalább kedvesek, és nem úgy kezelnek, mint egy kéregető hajléktalant.
2012. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!