Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz hogy minden lány romantikus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy minden lány romantikus?

Figyelt kérdés

Minden lány szereti ha egy srác romantikus, nem?

Még a p*csák is?

Mit gondoltok?


2012. júl. 15. 22:18
1 2
 1/15 anonim válasza:

Minden lány örül ha ok nélkül kap egy szép csokrot vagy elviszed vacsizni valami szép helyre

az már más kérdés h kinek mi a szép

2012. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2012. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ez hülyeség! Még ilyen nővel nem találkoztam. A nők egy a fontos figyeljél rájuk!! Apróbb ajándékok, előzékenység, udvariasság. Ami szerintem a legtöbb férfinél ez zsigerből jön. Férfiként nem arra vagy berendezkedve, hogy verseket írjál, naplementét bámuljál, meg bőgjél a Titanicon. Egy romatikus férfit nem veszik FÉRFI számba a nők.

27F

2012. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az utolsónak írom, hogy csak lányok véleményére vagyok kíváncsi :)
2012. júl. 15. 22:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.:)
2012. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szerenád meg ezek többi már nem jönnek be? Csak mert eléggé tetszik egy lány és gondoltam adok neki egy szerenádot aztán a többit megoldom! :)

5 éve gitározok és énekelek.

17/F

2012. júl. 15. 22:29
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Nincsenek romantikus lányok, egy szál se. :(


A romantikus lányok faja vagy kihalt vagy evolúciós átalakulásokon ment át és lettek belőlük a ribancok. :S

2012. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ez egyáltalán nem igaz


sokan amúgy romantikusnak tartják magukat, de csak kiszolgáltatják magukat a fiúval: autóval vitetik magukat, engedik, sőt elvárják, hogy a srác fizessen, de nem mert romantikus, hanem mert ez nekik praktikus


sok lány kifejezetten férfias, erőszakos, céltudatos, törtető, férfigyűlölő, ők a romantikus, érzékeny fiúkat nem is szeretik

2012. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
EZ elég gáz :S :)... Én nem bírnék ilyen kis pics@kkal kezdeni .
2012. júl. 15. 22:33
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
haha szerintem kiröhögne :DDDD
2012. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!