Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek? Nagy szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? Nagy szükségem lenne már egy pasira, de nem sikerül összejönni egyikkel sem. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Az egyik nagy gondom, hogy nem vagyok bulizós fajta, ott nem tudok ismerkedni. Barátok barátaival szoktam inkább, de aki nekem megtetszik, az rám sem néz, vagy kiderül, hogy már van barátnője. Mit tehetek. Állitólag jól nézek ki, én átlagosnak mondanám a külsőm.
2012. júl. 17. 11:50
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
detto ugyanez, csak nekem a csajok nem jönnek össze :S szerintem itt nem a külsővel van a gond, hanem amíg szingli az ember addig a kutyát nemérdekli, bezzeg ha lenne valakije mindenki rávetné magát.. 17/F
2012. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 mizuzizu92 ***** válasza:
általában így van
2012. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
15:23-as igazad van . Csak ezt nem lehet kezelni valahogy? Mert engem mar nagyon zavar, hogy mas alig szakit a pasijaval/csajaval es maris van mas neki, en pedig senkit nem talalok
2012. júl. 17. 15:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2012. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Erdély
2012. júl. 17. 19:48
 16/16 anonim ***** válasza:

szia.


figyusz.. a "pofázás" az egy olyan dolog ami tanulható..

én is hasonló vagyok mind te.. nem vagyok bulizós fajta.

most mentem el nyárra melózni és eléggé olyan társaságba/csapatba kerültem ahol a srácok azon "versenyeznek" ,hogy a nyár alatt ki mennyi csajt fektet le..

ahogy beszélgetnek egymás közt ,hogy hogyan mentek oda a csajokhoz.. blabla.. megfigyeltem amit beszélgetek és bejött.

nem vagyok annak a híve ,hogy oda megyek, 1-2 óra beszélgetés után lefektetem.. csak ismerkedni szeretek és ha adódna valaki akkor azzal hosszabb távra terveznék.



próbálj meg beszélgetni ilyen témákról olyan csajokkal akiknek nincsenek ilyen gondjaik..

ha "igazi" barátnődet megkéred, hogy segítsen neked ilyen témakörben akkor segíteni fog :)


haverok próbáltak segíteni nekem is.. abból van ami működött :)


Fel a fejjel és csak előre :) Sok sikert ;)

(nem tudom ,hogy segítettem-e vagy sem..)


18.F.

2012. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!