Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy ne görcsöljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne görcsöljek azon, hogy mikor találok párt?

Figyelt kérdés

Azt mondják az ismerőseim, ne erőltessem, majd jön amikor nem várom. De ha nem teszek érte semmit, akkor hogyan?


20/f


2012. júl. 17. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

úgy, hogy közben ismerkedsz,

csak a célod nem az.

mert ijesztő a lánynak,

ha már merev a f.

2012. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont úgy vagyok, ahogy te, nem bírom kivárni, amíg magától berepül egy lány a számba. Főleg azért nem,mert eddig több éven keresztül nem foglalkoztam a lányokkal és nem is történt semmi sem, de mióta legalább már próbálkozom azóta smároltam buliban meg randiztam kétszer. De mivel nem vagyok külsőre egy jó pasi, így szinte esélytelen.



22f

2012. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 29 vagyok és nincs párom. Ne izgulj :D
2012. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen vagyok így. Kellemetlen.
2012. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!