Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel még nem járok. Elhivom majd moziba. Mozi közben ha lesmárolom az bunkóság? (14/F)

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
eléggé. pontozz le ha akarsz, de én a véleményemet irom le, nem azt amit látni akarsz
2009. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Én igencsak meglepődnék,hogyha egyik percben még a filmet nézem,másikban már a nyelvét próbálja valaki ledugni a torkomon..:) Miután a kezdeti "sokkot" legyőztem,az biztos,hogy egy oltári nagy pofont lekevernék neked,aztán otthagynálak. :D Igen,bunkóság!
2009. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Sztem nem bunkóság. De azért nem tetszene.:D
2009. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
nem akarok beleszolni de sztem a mozi olyan elavult dolog..mert atol h kb másfél órán át egymás mellett ültök és egy filmet bámultok nemtudjátok meg h mijenek vagytok persze ha még annyira nem ismeritek egymást..és az sem derül ki hogy lessz e köv randi..bocsi egyéni vélemény
2009. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem vmi jó ötlet, főleg ha vmi jó film, engem jobban érdekelne a film xD az úgy jobban tetszene,h séta, megkérdezed,h nem ülünk-e le. Egy padra v vhova leültök, ha távol ült, megkérnéd,h üljön közelebb, vagyis rákérdezel,h nem ülnél-e közelebb (de persze nem, amint leültök, először beszélgettek és utána), ekkor már neki is nyilvánvaló lesz a helyzet, és lekapod :P
2009. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bunkóságnak nemaz, csak sztem nemjönne be neki egyáltalán. majd inkább utána smárold le.
2009. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én kitépném a számból a ygermeket, és nézném tovább a filmet. moziba filmetnézni és nem smárolni járunk, nem? o.O
2009. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ki tudja. Ízlések és pofonok. Nekem tetszene. :) Persze csak akkor ha valami jó pasi akarna megcsókolni. Ha egy stréber kocka próbálkozna a fejébe húznám a popcornját vagy leönteném a kólájával. Direkt az övével. Hát nehogy már az én popcornomat vagy kólámat pazaroljam rá! XD


L/14

2010. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 idontcareiloveit válasza:

14 éves felfogás..előzőnek

16/l

2013. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!