Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik társkereső oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalt tartjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés
Ami talán segíteni tud egy nagyon szerencsétlen fiún is, talán nem vagyok annyira csúnya de hogy nagyon szerencsétlen az biztos és már minden lányban a barátnőt nézem nem tudok senkire barátként tekinteni... Valami nagyon szuper oldal linkjét osszátok meg velem is. köszi előre is. :)

2012. júl. 17. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen őrült oldalak vannak XDD Köszi már csak viccből is regelek, rosszul nem sülhet el :D
2012. júl. 17. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
LoL első kommentelő nem is tudtam hogy ilyen oldal létezik :D Mostmár ezt a linket fogom bespammolni mindenhová ahol sírnak hogy nem találnak párt mert rondák
2012. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem nem nyerő az internetes társkeresés, nincsenek jó tapasztalataim róla, ott szerintem sokkal nehezebb egy szép lánnyal megismerkedni és összejönni vele mint a való életben.


Én kipróbáltam párat, de kb senki se válaszolt a leveleimre, mert nem vagyok túl fotogén, viszont élőben a legszebb lányokat is képes vagyok zavarba hozni és összejönni velük.


Én inkább azt tanácsolom neked, hogy a lány barátaiddal beszélgess többet és próbálj tőlük tanácsot kérni, hogy hogyan lehetnél sikeresebb a csajozásban. Ők női szemmel sokat tudnak segíteni, meg kerek-perec megmondják, hogy például "azt az inget felejtsd el mert totál gáz" meg ilyenek.

2012. júl. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én többet is kipróbáltam, de nekem csak a "Csajok és Pasik" jött be. Igaz, barátnőt ott se találtam, de egy nagyon kedves lánnyal már idestova 4 hónapja levelezgetek, sokat bíztat, jó tanácsokat ad :-)


24/F

2012. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hasznosak voltak :)
2012. júl. 21. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!