Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nos, nagyon furcsa lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, nagyon furcsa lenne, ha egy ilyen fiúval találkoznátok? Más is jutott már erre a döntésre fiúk?

Figyelt kérdés

Aki csalódott a neki tetsző lányokban emiatt úgy döntöttem, hogy lejjebb adom az igényeimet és szándékosan csúnya, nekem nem tetsző lányokra hajtok, akik nagyon nem jönnek be a fiúk többségének, de mégis bennük van a szépség, ami nem kívül, hanem belül mutatkozik meg igazából.


A szép lányok túlságosan romlottak jellemre, el vannak szállva, hogy ők szépek és minden szerencsétlen teper értük, kivéve engem, mert én elég érdekes gondolkodású vagyok és nem nyalizok nekik, emiatt velem bunkók vagy lekezelőek, észre sem vesznek vagy csak átnéznek rajtam. Én látom hány srácot használnak ki, mégis én lettem a szemét állat, egyik haverom szemében is, amiért lemertem rib@ncozni a nagy szerelmét, aki persze később jól átverte és utána a haver is belátta, hogy nekem volt igazam. De elég szomorú, hogy egy aljas nőszemély miatt méga a haverjaim is képesek ellenem fordulni.


Az a lány akivel meg legutóbb majdnem összejöttem, hiába volt szép, kiderült róla-szerencsére még időben-, hogy egy pénzéhes kis k.rva.


Már második randin dugniakart velem, ami nem is lett volna gond, mert magam is szexmániás vagyok, de aztán megtudtam, hogy kavart még több fiúval is közben és amíg velem randizott nem sokkal előtte mással csókolózott. De közben azt hitegette velem, hogy csak én vagyok neki és hogy mi lelkitrásak vagyunk, bár tényleg nagyon jól megvoltunk együtt, neki nem voltam elég, nyílván a szegénységem és a nem túl vonzó külsőm miatt. Nem vagyok elég férfias testalkatú és arcom is inkább tinédzser szinten rekedt meg huszonéves létemre.


Nos ezek után én már nem bízok meg a nekem tetsző lányokban. Nem megy, már egy csinos, bájos pofika és vonzó vékony alkat mögött csak az aljas cafkát látom, akihez úgy közelítek, hogy erős pajzsot emelek fel és ha tehetem igyekszem elkerülni a szép lányokat.


Az a probléma viszont, hogy sajnos méga csúnyább lnyok közt is egyre több ilyen aljas lányt kezdek felfedezni, szóval ott is kell válogatni rendesen. Szóval nem könnyű, de inkább egy csúnya lány, aki legalább nem csal meg és nem a pénzemre hajt, mint egy szép, de beképzelt, undok, hisztis, magát királynőnek képzelő csitri, aki megcsal valami menő macsóval, mert annak a csodás teste miatt muszáj volt ketté tennie a lábait.



2012. júl. 17. 23:07
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hagyj fel az agyalással, a szíveden keresztül tekints a nőkre és minden kérdésedre válasz érkezik :-) ...
2012. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!