Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha eljön a randira az azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Ha eljön a randira az azt jelenti, hogy én is tetszem neki?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, elhívtam egy szintén 17 éves lányt randira, beleegyezett gond nélkül. Akkor ez azt jelenti, hogy én is tetszem neki és akár meg is csókolhatom a randin?
2012. júl. 18. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyeneknek minek barátnő? :/
2012. júl. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne az első randin csókold meg találkozzatok még 1x - 2x de ahogy érzed ha vevő rá.. de ha elmegy a randira úgyis észre veszed h bejössz-e neki. :)
2012. júl. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szasz..


az ,hogy elmegy veled az egy dolog.. ad neked egy esélyt.

chat-en írogattatok.. lehet megtetszett neki ahogy fogalmazol és amit írsz, de lehet amint meghallja a hangod .. sikítva fog menekülni..


én hívtam már el csajt.. fb.-n minden ok. mikor találkoztunk.. megláttam (mondom magamban ez aztán a jó csaj, jobb mind a képein).. ahogy megszólalt, kiábrándultam belőle..

olyan vékony hangú "pláza p*csa" szöveget nyomott le nekem ottan ,hogy ha halottad volna lehet sírva esel össze.

10 percig bírtam aztán ennyi volt...


De lehet valakinek ez jön be.. ha az lett volna a célom ,hogy csak megd*gjam akkor simán bírtam volna tovább is , de én nem vagyok az a "fajta".


már bocsi fa valaki sértően fogta fel.


18.F.

2012. júl. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok.. a 2. jól mondja :)
2012. júl. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

Akik lepontoztak,marhára nem érdekel ha lepontoznak de legalább írja meg nekem hogy mi az ellenvetése


Ugyanis nekem az egyértelmű ha a lány elmegy a sráccal randira akkor nyilvánvalóan tetszik neki.Akkor kérdezem én hogy mi értelme feltenni ezt a kérdést ha egyértelmű a válasz ráadásul ha az illető 17 éves?Tehát oké,ne érts velem egyet,pontozz le a haverjaiddal 0%-ra de akkor legalább írd le hogy miért nem értesz egyet,vagy csak ennyit tudsz?lepontozni?Annyit egy csimpánz is tud :)

2012. júl. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!