Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy egyszerre szexfügg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy egyszerre szexfüggő és érzelmes, igazán szeretni tudó, kedves, megértő fiúról mi lenne a véleményetek?

Figyelt kérdés
Eléggé szégyellem, hogy túlságosan szexmániás vagyok és igyekszem is titkolni, nehogy perverz állatnak tartsanak a rendes lányok, volt már, hogy emiatt romlott el az ismerkedés, mert célozgatni kezdtem a szexre, túl korán.

2012. júl. 18. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam perverzebb nem vagy. De én meg szexutáló. NA ezt rakd össze:D
2012. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy rendes lány illene hozzád, aki bírja az iramot.
2012. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A korai szexre való célozgatás nem a szexfüggőségnek, hanem a taplóságnak a jele.
2012. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne célozgassál a szexre.Ezek a kis ribik úgyis rátapintanak majd a lényegre :)
2012. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez sztem sem szexfüggőség... de am nekem ezek pozitívumok, mármint nem az h célozgatni kezdesz hanem az h "szeretni tudó, kedves, megértő" a szexet pedig énis szeretem so nem nagy probléma a célozgatás :D

18/L

2012. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

jah és ettől még nem tartom magam ribancnak.. a lányok is szerethetnek szexelni.. attól még nem fekszek le akárkivel csak úgy..

az előző voltam

2012. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Két lány is szexmániásnak nevezett eddig, ők meg nem igazán akarták, úgyhogy velük azért nem jött össze, talán frigidek vagy aszexuálisok voltak?
2012. júl. 18. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom két tiniről van szó, ugye?

Az eszedbe sem jut, hogy veled nem akartak lefeküdni?

2012. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

lehet h még szüzek voltak...

a másik lehetőség az h azt hitték a célozgatás miatt h csak arra kellenek neked, nehéz eldönteni h egy pasi csak arra hajt v komolyan gondolja ezért aki célozgat azt általában énis elkönyvelem olyannak :)

2012. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

rengeteg a szexfüggő lány is, találsz majd egy megfelelő párt köztük, ne aggódj

ne hozakodj elő hamar a szexszel, de ha már jártok, akkor kimutathatod, hogy ez nagyon kell neked, akkor már bóknak veszik a lányok

csak az első időkben kell eljátszani, hogy neked nem az a fontos, hogy állandóan kúrjatok

kegyes hazugság, aztán már örül a csaj, hogy le se szállsz róla

2012. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!