Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne végre értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne végre értelmes, megértő, hűséges, kedves, humoros, ragaszkodó, odabújós, de egyben szép lányokkal is megismerkedni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem itt
2012. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Na látod, ez az élet egyik nagy kérdése. De figyelemmel kísérem ezen kérdésed, hát ha jön egy bölcs ember és megmondja :)
2012. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Te mit kínálsz ezért cserébe komám?
2012. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem hogy ilyen fiúkat keresel, mert én rám mind igaz, kivéve az hogy szép.. :D Na jó nem vagyok egy bányarém, inkább úgy átlagos....
2012. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Neked sehol, mert reménytelenül hülye vagy.
2012. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha jól nézel ki, bárhol. Ha csúnya vagy, sehol.
2012. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Helyes vagyok lányok szerint, de inkább az a probléma, hogy a mai lányokban nem találom meg a fenti belső értékeket. Annyira üresek belül és buták sajnos.


Ha van olyan, amilyekben megvannak ezek a tulajdonságok, akkor meg foglalt az illető.

2012. máj. 27. 21:43
 8/20 anonim ***** válasza:
az álmaidban
2012. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Akikről te írsz, az egy kihalt faj, vagy legalábbis nem sok példánya él már. Ezért az ilyen lányok hamar elkelnek.

Ami marad, azokat meg az ellenségemnek sem kívánnám, de mégis örül nekik is valaki, akinek nincsenek ilyen igényei, mint neked, elviseli az önző, ostoba, de magabiztos, nagy hangú nőket is. Sőt, mivel férfiak közül sem mindenki normális, valaki kifejezetten ilyen nem normális csajokat keres.

2012. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
írj, és megtudod :)
2012. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!