Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tali után már 2 napja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tali után már 2 napja nem beszéltünk, nem tudom elérni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A talin csak beszélgettünk és sokat nevettünk, megkérdezte, hogy szeretnék e vele még találkozni, én igent mondtam. És nem tudom elérni 2 napja:(
2012. júl. 19. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne reagáld túl.. :) Lehet, hogy dolga volt, de az is lehet hogy taktikázik. Ez egy jó taktika hogy nem keres egy ideig és nem is lehet elérni. Hagyd, majd felbukkan. :)
2012. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön bepánikolni. Lehet hogy létezik logikus magyarázat arra, hogy mért nem tudod elérni őt. Vagy elment valahová. Szerintem ha így lepattintott a találka után nem érdemli meg hogy újra találkozz vele, de ha eltudod érni akkor őszintén meg kell beszélni a dolgot. Az mindig beválik!
2012. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál már azon, hogy elmész hozzá és megkérdezed őt személyesen?
2012. júl. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

egy baj van, hogy titkolózni kell, mert melegek vagyunk:)

pedig elmennék:(

2012. júl. 19. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
ha akar jelentkezik ha nem akkor már nem akar veled találkozni.
2012. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!