Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK/FÉRFIAK! Mit tegyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK/FÉRFIAK! Mit tegyen egy nő, hogy felkeltse az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés
Én átlagosnak tartom magam, akármit csinálok rám nem figyel fel senki. :(
2012. júl. 19. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha Debrecen környéki vagy írj privit! ;)
2012. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Korosztálytól függ... Én nem a fiatal generációhoz tartozom, és azt szeretem, ha egy nő visszafogott, okos, értelmes, vonzó, és van némi finom erotikus kisugárzása.

De NEM: útszéli, magát könnyen adó, műnő....

2012. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rám ír, keres, akkor megértem hogy akar valamit. Ha tetszik is, akkor adok esélyt az ismerkedésnek. Az átlagos lányoknak is lehet jó oldaluk. De nem mindegy hogy átlagon belül jó vagy rossz a külsőd. Nagyon részletes vonalzót lehet rajzolni a külsőhöz..
2012. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szelesoldier ***** válasza:

Én imádom az "átlagos" lányokat, mert általában csak magukat tartják annak holott tutira vannak olyan belső értékei amikről nem is álmodtak, ehhez kell egy társ aki ezeket a felszínre ássa. Párommal is így volt. A figyelemfelkeltéshez már annyi is elég hogy ha szépen nézel a fiúra vagy gyakran megjelensz a környezetében, megvárod az edzés után kutyasétáltatás közben. Ha tetszel neki de nem mer nyitni feléd akkor sem kell feladni, elegyedj szóba vele valahogyan, kérdezd meg a nevét stb..

Onnantól már el tudod kezdeni vele az ismerkedést.

2012. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elém térdel, az elég egyértelmű ...
2012. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1.! Sajnos nem Debrecen közelében lakok. :(

2012. júl. 19. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek régebben írtam itt, aztán hamar kiderült hogy átlag alatti agyi kapacitásuk van ezért nem kellenek a kutyának sem.
2012. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Vard az igazit...

:D

2012. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!