Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen időközönként kereshet egy fiú egy neki tetsző lányt (facebookon, telefonon), hogy az ne legyen zaklatás, de eredményt is el tudjon érni a lánynál?

Figyelt kérdés
És zerintetek hosszas facebook chatelés vagy 10 perces telefonálás a jobb?
2012. máj. 28. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

10 perc telefon.

addig amíg nem érzi, hogy lány lekoptatná.


ja bocs én férfi vagyok.

2012. máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Chatelés lehet hosszabb, telefonon meg az egybefüggő beszélgetés fárasztó lehet. Pl elmegy kajálni, utána chateltek tovább, vagy esetleg közben. Haladni kell a korral:)
2012. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány, de az eddigi két válasznál tuti értelmesebbet irok :D Ha bejössz neki, akkor tökmindegy az időköz, ha nem, akkor meg úgyis mindegy.
2012. máj. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lányok közül senki nem tud nyilatkozni? Álmaim párjáról van szó.
2012. máj. 29. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
esetleg ha egyszer felhívod, és nem éreznéd h be jossz neki, akk inkább hagyd, de ha érzed, hogy van valami akkor esetleg hetente egyszer írj neki face-n, és amikor látod h fent van ne írj neki mindig (mert az már tényleg idegesito lenne számára, ha mindig írnál neki), persze amikor beszéltek legyél vele kedves, és aranyos, aztán ha megvan a számja néha kuldhetsz neki egy sms-t hogy: szia, hogyvagy?...és majd alakul, sok sikert. :)
2012. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!