Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy lánnyal, aki nagyon tetszik nekem, és én is bejövök neki. Ketten leszünk csak. Hogy és mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerintem ő is szeretne járni velem, de nem tudom, hogy csináljam? Hogy kezdeményezzek? Én 15/fiú, ő 15/lány.
2012. júl. 22. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Dugd meg jól :D
2012. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az első egy p*cs. legyél kedves vele, aztán egy megfelelő pillanatban csókold meg de ha csak biztos vagy abban hogy neked is bejön. garantált siker. majd írd meg hogy sikerült mindenképp ;)
2012. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél neki valamit :)
2012. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem működik vágd földhöz és ugrálj rajta, ez nekem minbuidfbzbpbudsudős bejön. :)
2012. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, a másik ablakba akartam írni.
2012. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
majd írj h milett:D sikert
2012. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es ez odaver! xD
2012. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!