Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen hatással van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen hatással van rátok, ha egy csaj őszintén elmondja az érzéseit?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra,hogy például párszor már találkozott a csaj veled,és megismertétek egymást,a csaj őszintén elmondja: megkedvelt téged.

És ha csak szimplán az őszinte gondjairól mesél neked,pedig még alig ismered? Párszor találkoztatok még csak,és már a magánéletéről beszél neked,a legnagyobb titkokat osztja meg veled. Erre hogy reagáltok? Örültök neki,vagy megijeszt?

19/L. Kort és nemet is írjatok lécci!


2012. júl. 22. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez nekem tetszik, bírom az ilyen csajokat (főleg, ha szép:) 23f
2012. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hole Hunter ***** válasza:

Ha az a csaj a párom, minden további nélkül meghallgatom. Ha a barátjának akar tekinteni, akkor rohadt fárasztó lelki szemetesládának lenni...erre vannak a barátnők.

Üdv. 44/VP

2012. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, mert megbízik bennem.

13/F

2012. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:

ha nincs senkim, akkor ez teljesen rendben van, szeretem ha valaki képes arra, hogy őszintén kimondja ami magában van...


de azt remélem közben, hogy tudja hogy mi van köztünk illetve mi lehet és tudja körülbelül azt h mit érzek én.

Mert az nem jó ha csalódna..mert összeomlana...

2012. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor ez jó. És hogy reagáltok rá? Ezután ti is őszintén beszéltek magatokról, az érzéseitekről, vagy meghallgattok, és ennyi?
2012. júl. 22. 20:00
 6/13 anonim ***** válasza:

Beszélnék magamról és az érzéseimről...

13/F

2012. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én szeretek őszintén beszélgetni, de van pár olyan titkom, amit senkinek nem mondok el, csak a legközelebbi barátomnak..
2012. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:

utána végiggondolom és eldöntöm én mit érzek...


és vagy azt mondom h ácsi! vagy megcsókolom! :)

2012. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
örülnék
2012. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon édes:))

Én imádok őszintén beszélgetni,de nagyon-nagyon kevés ember van,akikkel tudok. Nem rég megismertem egy srácot,és nagyon megkedveltem. Legszívesebben egész éjszaka az érzéseimről beszélgetnék vele,de kicsit félek a reakciójától.:$

2012. júl. 22. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!