Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen magam alatt vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen magam alatt vagyok, mit kéne tennem? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Először is szeretném, hogyha senki sem fűzne negatív megjegyzéseket a kérdésemhez, mert most nemvagyok valami túl jól :/


Az a helyzet, hogy most leszek 16 és azt veszem észre, hogy rám sem néznek a lányok és nem kellek senkinek :/ Van rajtam pár kiló felesleg ( nem sok ) sportolok is rendesen, edzek is.Sok mindent teszek magamért, hogy változzak nem is vágyok modell csajra, szóval a mérce sincsen magason, mégsem kellek senkinek :( Már több, mint 1 éve keresek egy barátnőt, aki tudna szeretni engem és kölcsönös lenne a dolog, de egyszerűen nem találok, nem vagyok egy elviselhetetlen személy, társaság kedvelő vagyok, de mégsem találok senkit :S Próbálkoztam már neten is, de itt sem jártam sikerrel, mert ott volt mindíg a távolság :/ Nagyon vágyok már a szerelemre, de úgytűnik, hogy nem akar kopogtatni az ajtón.


15/F


2012. júl. 24. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
21 éve nem találok magam mellé senkit. Teljesen magam alatt... voltam. Előtted az élet, nem kéne elkeseredned!
2012. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi ez a fene nagy kényszer a mai 14-15 éveseknél? Persze én is akartam nőt tizenévesen, de nem estem kétségbe attól, hogy 15 évesen nem volt. Egyszerűen élveztem az életet és 17 évesen aztán lett barátnőm. De szerintem még akkor se lett volna világvége ha csak 20 évesen sikerül vagy még később.
2012. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát énsem tudom, hogy miért van ez a nagy kényszer :/ Szerintem ez a mai kor miatt van
2012. júl. 24. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne akard görcsösen, és akkor jönni fog
2012. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Először is vhogy próbálj meg több önbizalmat szerezni. Sportolsz, az már jó és ne hagyd abba járj el gyúrni diétázz... a lényeg h ha szép tested van, akkor nincs akadály nők terén. Másodszor pedig ne keress barátnőt, szarj a nőkre inkább edz és első a külső... Ha az ember keresgél barátnőt akkor vagy vmi ribancot fog ki, mint pl én nemrég, vagy senkit. ezt tapasztalatból mondom hidd el! Én 21 éves vagyok, és a visszajelzések és statisztikák szerint egyálltalán nem vagyok rossz csávó, persze nem vagyok megelégedve magammal. Szebbnél szebb barátnőim voltak már és én is most egy olyan ponton vagyok, hogy szeretnék egy normális tisztességes párkapcsolatot, de hiába keresem nem találok. És nem is fogok, ugyanis ezt a sors hozza magától. Légy türelmes!
2012. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy nem kellene ezt siettetni, erőltetni, hidd el, jön majd magától, talán akkor amikor nem is számítasz rá. Addig keress olyan hobbit, elfoglaltságot, ami felvidít és örömödet találod benne!

Ha görcsösen keresel, az nagyon sokszor rosszul sül el!

2012. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs barátom, sőt nem is volt még úgymond "igazi kapcsolatom", de már nem is érdekel, vagyis érdekel, de nem keresem görcsösön azt a fiút, aki szeret és akit szeretek.:)

16/L

2012. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

19 leszek, és szerintem most életemben vagyok először szerelmes, kb. 1 hónapja.

Ha zavar a súlyfelesleg, járj el futni, az viszi le legjobban a súlyfelesleget + megérné gyúrni.


Járj el sokat otthonról, nem feltétlen diszkóba. Mehetsz sportklubokba is, sportolni akárhová, strandra, városba, stb. Szélesítsd a haveri kört is.:)

2012. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a mai kórban épp az van hogy a 15 évesek nem akarnak komoly kapcsolatot. Nyugi majd jön 15 évesen még nincs okod elkeseredni.
2012. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
írj privit :) 15
2012. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!