Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Teljesen döntésképtelen vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elég bonyolult dologban szeretném kikérni a véleményeteket: kint élek írországban, a barátommal mentem ki,de szakítottunk kb 3 hónapja, akkor úgy döntöttem hogy hazaköltözöm mert nem bírok vele együtt élni így. Viszont a lakótársunk pasi, nagyon bejön nekem, és én is neki, nagyon régóta, csak én sose néztem úgy rá mert ott volt a barátom, de mióta szabad vagyok eléggé összemelegedtünk...sokkal tapasztaltabb, ezért is tetszik....nagyon nehéz volt otthagyni őt....amikor haza érkeztem Magyarországra, úgy éreztem hogy úristen mit keresek én itthon...vissza kell mennem nagyon gyorsan, hiányoznak a lakótársak, és a pasi is ugye...

Viszont itthon meg felkeresett az egyik volt barátom akiért nagyon odáig voltam, azt gondoltam ő a nagy Ő...sokat beszélgettem vele nagyon megváltozott, régen elég gyerek volt még, nem volt jó a kapcsolatunk emiatt, de most nagyon sokat változott. Nagyon jó volt vele is találkozni, együtt lenni...de úgy érzem ő még mindig nem elég felnőtt, félek megint csak pár hónap lenne köztünk a dolog....nem tudom mit döntsek...a kinti kapcsolatot meg fel se tudom vállalni, mert lakótársak vagyunk, és a volt barátomnak nagyon nagyon rosszul esne ha kiderülne hogy pont a lakótársunkkal kavarok...

Mit tennétek a helyemben?


2011. nov. 30. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
húzzál vissza írekhez
2011. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló, habár alpári módon de lényegre törően megfogalmazta.


Szerintem menj vissza. Itthon a munkavállalás meg az egész rendszer egy rakás sz@r. Azonban szerintem felejtsd el az össes pasidat. Menj vissza lakótársnak és keress magadnak ott valaki mást, aki nem a körödből való.

Ez az ingázás az exek meg az exek barátai között semmi jóra nem vezet.


Ha esetleg még is úgy alakul a dolog, akkor azzal a pasival kavarj... Végülis ha szakítottatok, akkor már az exednek nem sok köze van hozzá.


21F

2011. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ! Igen, tudom mi van itt Magyarországon, és ezért is nagyon rossz hogy itt nem élhetek normális életét....a baj az hogy úgy élni egy házban hogy ott van egy pasi akivel nagyon jól megvagytok, élvezitek egymás társaságát és ráadásul még nagyon vonzódtok is egymáshoz, nem épp egyszerű csak lakótársként ott lenni... :S bár ő felvállalná a dolgot, de én 23 ő meg 37 (bár kb 30nap ha kinéz) így nem hiszem hogy ő lenne életem párja ezzel a korkülönbséggel :S
2011. nov. 30. 22:04
 4/9 A kérdező kommentje:
30-nak, bocsánat...
2011. nov. 30. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Na most várjál, kicsit kavarodnak a dolgok :D


Van egy kuckó írországban ahol hárman laktok. A volt pasid akivel szakítottál, te és a csávó aki 37 éves?

Bár végül is mindegy, elég nagy a kor külömbség szerintem. Ezt mondjuk sokan cáfolnák, hogy így meg úgy nemszámít, de szerintem igen. Talán még most nem, de egy 10-20 év múlva biztos.

Szerintem ne habarodj bele... Nem kell kerülni őt meg semmi, csak ne akarj tőle semmit. :D Biztos nem egyszerű...



Apropó, mit dolgozol írországban? Puszta kíváncsiság :D Szakmán belül vagy kívül?



21F

2011. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én élet a házban, a volt barátom, a másik pasi meg két csaj :) igazából én jól elvagyok vele, ő meg régóta nem talál magának csajt, szóval én is jól jövök neki sztem...ő felvállalná és tudná komolyan gondolni a dolgot, nem mondom hogy én nem, de a korkülönbség nekem se tetszik....:S

Mc Donald's-ban dolgozunk a volt barátommal, nem egy álom meló de még ígyis jobban keresek mint egy jó szakmát tanult ember itthon, ha tudnék írben szakmában dolgozni, egész szép kis összegeket lehetne zsebre tenni havonta....

2011. nov. 30. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Értem. Hát nem igazán tudok mit hozzá fűzni már sajnos :(

Nem egyszerű szitu... Próbálj egy másik magyar sráccal össze jönni ott kint. Van valami közösségetek? Vagy valami közösségi oldal? Ilyen helyeken lehetne esetleg megpróbálni...



21F

2011. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 asdface ***** válasza:

Házi nyúlra nem lövünk!

Ő már majdnem,hogy öreg neked sztem...

A legjobban egy új emberkével járnál,mert az ex lehet fúrná azt a kapcsolatot,amit te most jónak hiszel.

Abból megint csak sírás lenne.

2011. nov. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Titkos kapcsolatnak jó egy darabig nem?:D
2011. nov. 30. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!