Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Teljesen össze vagyok zavarodva:S

Figyelt kérdés
Általában észreveszem ha tetszem valakinek és most 2 osztálytársamnak is ez biztos, még rajtuk kívül is szerintem legalább 2 srácnak.De nem szeretnék senkit megbántani azzal hogy lekoptatom vagy megbántom.Az osztálytársaktól nem szeretnék semmit mert már jártam egy másik osztálytárssal és nem szeretném hogy megismétlődjön és mind2 srác nagyon rendes ezért nem szeretném megbántani őket.A másik kettő közül az egyik mindig figyel de szándékosan nem veszem észre mert nem akarom őt sem megbántani és végül a negyedik srác aki érdekel, ő rá én figyeltem fel és próbáltam vele szemezgetni és ő is vette a lapot és azóta figyel.Kicsit változtam külsőre eddig is szépnek tartottak ismerőseim, ezt nem beképzeltségből írom, mert nem vagyok az.Mit tanácsoltok ebben a helyzetben?
2009. okt. 28. 11:29
 1/2 A kérdező kommentje:
A másik 3 srác felé jeleket sem küldök, mert nem akarok tőlük semmit.
2009. okt. 28. 11:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten jelezned kéne a másik 3-nak hogy bocsi más tetszik...

A 4.-el flörtölj sokat(!!!fontos!!!) mindig nézd meg myvipen és írjál kommenteket is...Ezeltől főleg a flörtöléstől amjd megjön a bizalma és remélhetőleg kezdeményezni is fog...

2009. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!