Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pofátlanság lenne, ha megkérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofátlanság lenne, ha megkérem a lányt, hogy fél útig jöjjön el? Neten ismerkedtünk meg, hétfőn lesz az első randink, de 200 km re lakunk egymástól.23/F

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 13:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát én biztos mondanám neki, hogy jöjjön ő fel bp-re.
2012. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron összejöhettem volna egy lánnyal, nagyon egymásra kattantunk, de mikor megkértem, hogy jöjjön be félútig, gorombának nevezett...
2012. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nőként írom: változó lehet, miből indul ki a lány? Nem feltétlenül az anyagiak miatt!


Talán azért nem tetszik sokuknak, mert elvárják, hogy a fiú menjen odáig értük, szóval, olyasmi lehet bennük, hogy hajlandó vagy annyit utazni, nem várod el, hogy ő "menjen" utánad. Kicsit hülyeségnek tűnhet. :)


Szerintem nincs ebben semmi rossz, közös élmény, semleges területen, kirándulással egybekötött randi. Országot láttok.


Velem is volt már ilyen, számomra semmi fura nem volt ebben! :)

2012. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11-es: hát igen, ez kedves, menjen a nő házhoz. Én is jártam így, pedig Pest csak 60 km. Nem is lett belőle semmi. Ő nem volt hajlandó jönni "falura" (nagyvárosban lakom), én meg nem utazok pasi miatt.

Igazából az a kérdés, hogy hosszú táron mi a terved ezzel a kapcsolattal? Mindig félúton találkoztok? Esélytelen, keress egy közelebbi lányt.

2012. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Dehogy pofátlanság. Én is így hívtam el egy lányt első randira, hogy amúgy mindketten Pest mellett lakunk, de a belvárosban randiztunk. Örültem is, hogy majd mindig így lesz, aztán mindig nekem kellett mennem és hagytam a fenébe az egészet..

Szóval csak arra vigyázz, hogy később se nőjön a fejedre!

2012. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát én a csaj részéről már rég felajánlottam volna,bár engem így neveltek,egyébként nem pofátlanság,ez így van rendjén.
2012. júl. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elso randin szerintem inkabb te menj a lanyhoz. Ha tartos lesz a kapcsolat majd kitalaltok valami felutas verziot, de ne az elejen kerd meg erre. Mi itt leirhatjuk, hogy persze kerd meg, de mi van ha SZERINTE pofatlansag? Ha fontos neked, inkabb ne kockaztass.
2012. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!