Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem lehet, hogy a külsőm ellenére elfogadjon és belém tudjon szeretni egy lány valaha is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se magas, se kigyúrt, se szuper jóképű. Néhány lány szerint helyes vagyok, szépek a szemeim, a szám, de a többség észre sem vesz és nem is volt még barátnőm sosem.

2012. júl. 26. 11:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne állj fel a gép elől, hanem kezdj el informatikát, programozást stb. tanulni, találj ki egy jó netes üzleti vállalkozást, gazdagodj meg, és majd ők fognak kopogtatni nálad. Ez még a félautista fészbúkos cukerbergnek is bejött, és most egy tuti ázsiai buxája van - bár most sokat estek a részvényei, és lehet, hogy otthagyja...

Én nem ismerem személyesen sem őt, sem pedig téged, de azzal, hogy leírtad ezt a 2 mondatot, máris több esélyt adok neked.

Nincs egy csaj se, akivel ha beszélsz, lesüti a szemét, és elpirul? Na, mert ő egy potenciális target lehetne! Tetszik? Add elő magadat! Nem jön be, és cancel? Akkor legközelebb ő fog ide írni miattad, hogy észre sem veszik a fiúk, és hogy sose volt még barátja. No problem! Eltelik néhány év, és az utcán összefutva meg majd csak meresztgeted a szemed utána, vszeg úgy kikupálódik - meg remélhetőleg te is.

Azért remélem, hogy nem 60 éves vagy, mert kort nem írtál, és akkor ez az utolsó bekezdés persze felejtős. :-)

Fel a fejjel, csak idő kérdése!

2012. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!