Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha felhíznék 50kg-ról 57kg-ra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felhíznék 50kg-ról 57kg-ra, akkor lenne végre esélyem a lányoknál vajon?

Figyelt kérdés
Túl sovány vagyok fiú létemre és a BMI indes szerint 57kg-tól lennék már normális, egészséges alkatú a 165cm magasságom mellett. Nem rég kezdtem el fogyni, mióta itthon lazsálok. Kb. 53-54kg voltam.

2012. júl. 27. 04:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól még akkor is ronda lennél
2012. júl. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne felhízz, hanem nézz ki egészésgesen, az is lehet, h könnyű csontozatú vagy :) az ilyen "mikornormális?" adatok csak támpontok, nem kell őket tökéletesen betartani... ha nem akarsz nagyon girnyó lenni, járj kondizni :)
2012. júl. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet h sablonduma de addig amíg te nem hiszed el azt,hogy van esélyed a lányoknál addig nem is lesz, és lehetsz te 50-70-100kg tökmindegy.
2012. júl. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a +7 kilót ne felhízni akard, tudom h ez sablonduma de inkább gyúrj és izmosodj. Nem kell egy kigyúrtálltnak lenned, de mégis jobb egy 7 kiló izom mint a 7 kiló zsír!
2012. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 57 kiló vagy, nem 50 semmivel sem lesz több esélyed a lányoknál, szerintem gyúrj inkább a személyiségedre!
2012. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp jobb ha hízol! Azért sokat tud dobni az emberen... Én is most a súlyommal küzdök. 185cm és 57kg... Ami van az full izom, de nem bírok hízni. Így is sok csajnak bejövök, de sok csajnak nem jöttem be, csak azért mert vékony vagyok...


Én most tömegnövelőt akarok venni, sztem vegyél te is!

2012. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!