Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15-19 éves lányok! Mi a gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-19 éves lányok! Mi a gond a kinézetemmel? Miért nem néz rám 1 lány sem? Kép priviben, ha valaki lesz olyan kedves segítőkész.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már unom, hogy 1 éve próbálkozok határozottabban, komolyabban lányoknál 0 eredménnyel. Rám sem néznek. Tényleg olyan szörnyen nézek ki? Csak őszintén! Aki vállalja, hogy segítene s ellátna néhány tanáccsal annak küldök képet. Köszönöm szépen!



2012. júl. 27. 11:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Küldd:)
2012. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Küldd:)21/L
2012. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
jöhet:)
2012. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Szia,én a 21 éves lány vagyok...semmi komoly probléma nincsen veled szerintem!Őszinte leszek:van nálad helyesebb,de kinél nincs?Teljesen normális a külsőd,sztem,úgyhogy a gond inkább sztem azzal van h nincs önbizalmad,a lányok pedig érzik ezt,és mivel a legtöbb lány az erőt sugalló fiúkat kedveli,ez lehet a gond.ha ezen tudszt változtatni,sztem igy is lesz csaj akinek tetszel.nézd nálad 1000x rosszabb külsejű embereknek nagyon szép barátnője van.Esetleg nem az a baj h nagyon magasak az elvárásaid?Nem csak bomba nők jöhetnek szóba??Ha nem akkor az én néhány tanácsom a küsőddel kapcsolatban.Sztem ezekkel együtt igazán helyes lennél:

-más frizura(nem túl rövid,zselézett)

-egy kis konditerem(csak hogy szálkásabb legyél,de ne légy izomagyú:)

-válts kontaklencsére(saztem jobban néznél ki szemcsi nélkül)remélem tudtam segítreni!majd kíváncsi lennék ha változtatsz,milyen leszel:)puszi,sok sikert

2012. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

A 21 éves lánynak: köszönöm szépen, hogy válaszoltál!

Nem az elvárásaim nem magasak, legalábbis kinézetre. Kinézetre nekem elég annyi, ha 1 lány nőies s számomra kellemes a mosolya(na jó, ennyinél több, de kevés csúnya lányt láttam még). Nálam a belső a lényeg, de ez sem lenne gond, mert vannak megfelelő lányok számomra, hanem nem tudom megnyerni a lányokat. Zenekarok, énekkar, próbák elég sűrűn vannak, oda pedig nem tudok megjelenni más hajstílussal, na meg az nem én lennék. Fontos, hogy önmagamat jelképezzem. Kondizás megvan a sok munka miatt, de télen szoktam járni. A kontaktlencse után fogok érdeklődni a szemorvosomnál mikor megyek vizsgálatra. Köszönöm a válaszod! :)

2012. júl. 27. 20:33
 36/38 anonim ***** válasza:
Egyébként valamelyik nagyokos közben a "férfiasságáról" küldi a képet....
2012. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Szia a 21 éves vagyok:)Igazán nincs mit:)Persze igazad van,az a lényeg h te érezd magad...hisz csak igy lehetsz magabiztos:)ezek csak ilyen alternativák vtak,meg az én személyes véleményem:)A lontaklencse úgy jutott eszembe h amióta nekem is van sokkal nagyobb az önbizalmam:)nagyon sok sikert a csajokhoz :))
2012. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
kuldheted nekem is. :) kimeletes leszek
2012. aug. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!