Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Magyarázzátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Magyarázzátok már meg, hogy az ilyen fiúk miért is nem kellenek nektek?

Figyelt kérdés

Aki igazán törődik a barátnőjével, aki szívből szereti és nem csak egy dugásra akarja használni, aki tud hűséges lenni és tisztelni a párját, nem szeret veszekedni, humoros, de pimasz, kicsit szemtelen, szeret hülyülni a lánnnyal, akit megakar szerezni magának, értelmes, kedves, megértő, sok mindenről lehet vele beszélgetni, nyitott gondolkodású és nem egy bulizós típus, de ritkán lejár haverokkal azért.

Tényleg tudnék szeretni, megadnék mindent egy rendes lányért, aki jellemre is szerethető és ez fontosabb sokkal számomra, mint a külső, de emellett elvárom, hogy szeressen szeretkezni gyakran, mert én imádok. :P



2012. júl. 27. 22:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Te nem olyan vagy, mint amit leírtál, hanem egy szimpla szerencsétlen. Nem vagy férfias, ezért nem kellesz a nőknek. Jah, és mielőtt belém találnál kötni, elmondom, hogy NEM, nem a bunkóság a férfias. Az viszont alapfeltétel lenne ehhez a jelzőhöz, hogy nem méltatlankodsz gyakorin, hogy jaj a lányoknak miért nem kellenek az ilyen cukimuki törődő fiúkák. Szerezz tököt, fiam!
2012. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát én még nem találkoztam ilyen fiúval, pedig jó pár randin túl vagyok már... :) Valószínű van valami hibád is, mert tökéletes ember nem létezik! 25N
2012. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Most miért, mert szeretem a jó kis szeretkezéseket?! :O


Persze megértő vagyok, ha épp nincs kedve hozzá, de ha folyamatosan csak heti egy szex van, pedig együtt vagyunk, az elég fura azért. Vagy, ha ritkábban is van szex, akkor legalább mutassa ki a lány is, hogy szeret, mondjuk bújjon hozzám vagy puszilgasson egyéb stb.


Nem értem miért kell egyből arra következtetni ebből, hogy csak a lukra megyek. Aki azt mondja, hogy nem fontos a szex, az hazudik vagy valami baja van, pl. aszexuális. Ezt nem bírnám elviselni, szerintem egy kapcsolat és a szerelem igazi csúcspontja, koronája egy hatalmas szeretkezés.


Amúgy meg nem vagyok tökéletes, igen, nem vagyok gazdag, nem vagyok kigyúrt, nem vagyok kivételesen jóképű, nem a külsőm az, amivel lenyűgöznék egy lányt, bár vannak, akiknek ez alapján jöttem már be, de azért nem tartom magam jó pasinak külsőre. Én inkább amúgy is a jellemet tartom fontosnak egy lányban. Remélem találok olyan lányt, aki szintén így gondolkozik és az érzelmek többet jelentenek neki, mint a külsőségek, a vagyon vagy a luxus élet.

2012. júl. 28. 00:03
 14/21 anonim ***** válasza:

Akkor most én visszakérdezek. Fiúk, nektek miért nem kell egy olyan lány, aki igazán törődik a barátjával, szívből szereti, nem szeret veszekedni, humoros, szeret hülyülni, kedves, megértő, nyitott, nem jár folyton bulizni, imádja a szexet DE nem tökéletes, mert pl. nem egy bombanő, igényesen, de nem divatosan öltözik, esetleg túlsúlyos, vagy egyéb testi hibája van?


A bunkó kommenteket megelőzve, nem vagyok bányarém és van párom, de például volt olyan srác anno, akitől megkaptam, hogy "hajlandó" járni velem, ha fogyok úgy 5-10 kilót. :D


Szóval ne nyavalyogj, ez oda-vissza működik!

2012. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

ma 00:46


Jogos, a túlsúlyos lányok valamiért bennem sem váltanak ki vonzalmat, bár duciban láttam már olyan lányt, aki arcra szép volt és vele összejöttem volna, de ritka, hogy egy túlsúlyos lány testileg tudjon vonzani, talán azért van, mert én is vékony vagyok és jobban izgat egy vékonyabb, törékenyebb, alacsonyabb lány testileg. Bár ez úgyis kevés, ha jellemre nem megfelelő.

2012. júl. 28. 00:50
 16/21 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ezzel meg is válaszoltad a kérdésedet. Azt mondod, sokkal fontosabb a belső, mint a külső, de valójában ez nem így van, hisz te sem járnál egy kövér lánnyal, bármilyen tökéletes is lenne belülről, mert nem vonz. Ugyan így te is lehetsz akármilyen tökéletes belülről, ha nem vonzod a lányokat.

Ez van, ilyen világban élünk és te is ilyen vagy, úgyhogy ne várd, hogy más jobb legyen nálad/veled!

2012. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

ma 01:08


Ja és most én vagyok a szörny, gondoltam, hogy erre megy ki a játék. De nem figyeltél, én most is nem egy túlsúlyos lánnyal ismerkedem, esélyt adok nekik, figyelem a jót a jellemükben és talizom is velük, megpróbálok leadni az igényeimből, mégha nehéz is, remélve, hogy hátha bele tudok szeretni a nem vonzó külsejükbe is.

2012. júl. 28. 01:21
 18/21 anonim ***** válasza:
Vágod most is többel ismerkedsz de nem kellenek az olyan fiúk mint te? Ha ismerkedsz akkor csak kellenek. Amúgy meg senki se lát elsőre a belsődbe. Nem fog egy lány se leszólítani, kezdeményezni hogy szia jó a belsőd... Ha külsőre nem vagy vonzó számukra akkor 99% hogy a belső megismerésére rá se szánják magukat. Ez ellenkezőesetben is így van férfiaknál.
2012. júl. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez a világ legnagyobb hülyesége, ami ti itt levágtok kedves fiúk!

Az igény leadás nem abból áll, hogy rondákkal jöttök össze, mondom úgy, hogy én is kövér vagyok, hanem azzal, aki nem taszít, de nem is az álomnőtök.

Azonkívül sokkal több nőnek kell rendes pasas, mint aki veri őket...

2012. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A 90%-os csajnak adok igazat.

Én spec nem túlsúlyos vagyok, mivel sportolok sokat, hanem olyan átlagarcú, semmi extra. Vannak rajtam olyan dolgok, amik szebbek, de összességében 100 másik csajból legalább 70 simán kenterbe ver azzal, hogy gyönyörű arccal született.

Más kérdés, hogy szerénykedés nélkül mondom, hogy belső tulajdonságaimban szerintem megközelítem a legtöbb férfi vágyálmát, de naaaagyon régen rájöttem, hogy ez kvára nem lényeg...

Az embereket a külsőd fogja meg, amíg valahogy el nem éred, hogy ezzel sikert arass, addig lehetsz te a jóisten is, senkit nem fog érdekelni.

És nem tetszenek a duci lányok, csak a szépek? Jólvan, nincs ezzel gond... Én is ragaszkodok egy szinthez, de én nem hüppögtem, hogy jajj ti pöts fiúk, miért csak a bombacsajokra pályáztok. Én fogtam magam, és erőt energiát nem kímélve, megfigyeltem, hogy azok a srácok, akikre én pályázok milyen csajokat szeretnek és igyekeztem olyanná válni.

Onnantól meg ugye sosem volt gond, ha már egyszer felkeltettem az érdeklődésüket, mivel belsőre elég kevés dolog van bennem, ami kifogásolható. (jó én se vagyok tökéletes, de most csak a példamese kedvéért)

Ennyi kérdező, nem olyan bonyolult ez, amíg b@szol bármit is tenni, hogy vonzóbb legyél, lehetsz te full tökéletes, nem számít.

És ezt írta a 90%-os is, te is pont ugyanígy gondolkozol, szóval nem látom hol a probléma? Gondolom lusta vagy változni, mint a legtöbb pasi általában...

2012. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!