Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiatal lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és nagyon tetszik egy 11 lány.. Már évek óta tetszik nekem de mostanában több időt töltöttem vele és szerintem bele is szerettem.. Lehet hogy hülyén hangzik de ez komoly..!! Volt már kapcsolatom sok korombéli lánnyal de ez más.. Egy nap megkérdeztem a lányt hogy járna-e velem és azt mondta hogy igen de a másik nap azt mondta hogy mégsem mert mindenki velünk foglalkozik (iskolába) és ezt ő nem szeretné meg hogy fél (pl.: kézfogás,puszi,csók) és ezért nem.. És most nem tudom mit tegyek mert tudom hogy bejövök neki.. Egyszer próbáltam rábeszélni de nem sikerült.. Most pedig nem tudom mit tegyek.. Egyébként nem a perverz fajta vagyok ilyen dolog az eszembe sem jutna.. Nem vagyok gyerekes attól hogy beleszerettem egy fiatalabb lányba.. A lány simán kinéz 14-nek de viszont gondolkodásilag a korosztályához való szerintem.. Na hát azt szeretném megtudni hogy mit tegyek..??

Nagyon fontos nekem..

A kérdésre szeretnék választ kapni nem pedig pedofíliázós hülyeségeket mert ez nem az.. Az egyik lány osztálytársam egy 24 éves fiúval.. Az már az lenne de ez nem az..!!

Üdv.: Martin



2012. júl. 28. 23:11
1 2
 1/13 anonim válasza:

Öcsi attol h kinéz 14 nek gondolkodása még egy 11 évesé... gyerek még lehet szeret de játéknak veszi nem vesz komolyan . ha a te érzéseid komolyak felé akkor vagy vársz amíg felnő vagy keresel egy hozzád korodhoz illő lányt aki normális és megfelel .

19/L

2012. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
csá Martin! várj még pár évet! :D
2012. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Bármennyinek is néz ki túl fiatal még hozzád. Sajna ez az igazság. Másrészt ha ez egy normális lány akkor 11 évesen még nem engednék, hogy járjon valakivel. Szerintem csak barátkozz vele. Hidd el értékelni fogja!
2012. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én is tudom , hogy a gondolkodása 11 és látszik is.. Hát az én érzéseim nagyon is komolyak úgyhogy várok mondjuk a várakozás nem az én erősségem megbirkózok vele..!! :D

Köszi a tanácsod..

2012. júl. 28. 23:21
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat..!!
2012. júl. 28. 23:23
 6/13 anonim válasza:
Nagyon szívesen, máskor is. :D
2012. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
második válaszoló te hány éves vagy..?? :D
2012. júl. 28. 23:27
 8/13 anonim válasza:
Rám gondolsz, mert én 3. voltam. egyébként 15/L
2012. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia Martin!


Szerintem hagyd azt a 11 éves lányt, mert még nagyon gyerek, jobban mint te.


Inkább egy 14 évest vagy az felett keress, lehet hogy egy 18 évessel is megértenéd magad aki mondjuk nem rbanc, és nem csak az extrák kellenek neki egy pasiból (kocsi, pénz, villogás mások előtt, shopping, meg pinanyaló majom a retikülbe).


Keress egy olyan csajt aki hivatásosan sportol valamit akármi is az, mert az azt jelenti, hogy van akaratereje, és képes elérni a céljait.


Lehet neked is jót tenne egy sportklubbhoz tartozás.

2012. júl. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
utóbbi válaszoló.. köszi a tanácsodat de én inkább kitartok mellette és várok pár évet hogy tudjon döntést hozni vagyis hogy érettebb legyen.. egyébként nem hinném hogy esélyem lenne 15 évnél idősebbnél mert a lányoknak az baj ha a fiú fiatalabb..!! bár engem ez nem zavar..
2012. júl. 29. 00:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!