Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de van egy betegségem így lehet esélyem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ő is kezdeményez felém, és elég jól kijövünk egymással, de nagyon félénk vagyok és ha helyett hogy helyes válaszokat adjak neki mindig elterelem a szót és arrébb megyek tőle. Nagyon félénk és szégyenlős vagyok, úgy viszonylag jól nézek ki. De van egy betegségem amiről rakok fel videót, bell paralysisem van.


http://www.youtube.com/watch?v=D1O1Q9PKrdk


Elég rossz látvány nem? Teljesen elveszi az összes bátorságomat, persze mindig határozott vagyok és bátor. De mindig ott van az a HA kérdés.


Nem is tudom, mit mondjak nem akarom magamat sajnáltatni, ne hogy azt hidjétek :DDD


20 éves vagyok és azóta 1-szer volt olyan komolyabb szerű kapcsolatom talán 2hónap tartott, de az is azért mert gazdag vagyok.


Aki most van lány, ő nagyon helyes és aranyos is, nem hinném, hogy a pénzért érdeklődne az érzései és gyermetek gondolkodása rendes és okos emberré teszi és nagyon tetszik... Alig bírom ki a közelében, hogy ne mondjam el neki hogy tetszik és hogy többet szeretnék mint puszta barátság, állanódan feszült vagyok a jelenléte előtt, a mellkasom a hasizmom a kezeim a lábam mind eggyé váll és kővé dermed attól, hogy vissza kell tartanom az érzéseimet.


Valami kis segítséget várok, akár mi bátorítást vagy amit gondolotk, az igazat amit gondoltok , csak bátran.


2012. júl. 29. 02:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, a kérdésem a négyesnek szólt... Miért nem lépett oda hozzá, ha annyira el volt ájulva tőle?
2012. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

ja értem.. :D


őőő alakul a dolog, holnap nem találkozom vele de utána igen és választ kér, hogy mennyire tetszik és hogy mennyire vagyok belé szerelmes

2012. júl. 29. 19:44
 13/15 A kérdező kommentje:

Ez az egész nagyon könnyen ment...

Egyébként vele dolgozok együtt, jaj de annyira bonyolult ez az egész...


Mire hagyatkozzak az érzéseimre vagy a eszemre?


Nagyon kedves és aranyos, nagyon szép lány, de lehet, hogy ő nem is tudja hogy ilyen az arcom?????????


Nem értem, mivel nem látszik annyira ha nem mosolygók és akkor se látszik nagyon ha beszélek, de azért látszik!


Ő szemüveges és azt mondta, hogy távolra nem lát, de akkor is kellett hogy lásson, mivel mellette ültem egész nap a kocsimban...


Az öcse is velünk szokott jönni dolgozni és össze akarnak hozni minket nagyon....


Az öcse biztosan lát engem , hogy hogyan nézzek ki stb...


Ez annyira bonyolult, az apja nem biztos hogy elfogja engedni mert mindig este 10-re végzünk a munkávval.


Biztos nektek ennél sokkal könnyebb csajozni, nekem azért elég nehéz :)


És ha össze is jövünk, utána hogyan tovább????


Szeretnék komoly kapcsolatot stb... Mindegyik unokatesómnak húgomnak komoly kapcsolata van amik már több évesek és alig idősebbek nálam, a húgom persze fiatalabb nálam :)


Légyszi írjatok sokat, szeretnék beszélgetni veletek..

2012. júl. 29. 22:27
 14/15 anonim ***** válasza:

13:10

Sejtettem,hogy nekem szántad :D

És azért nem mentem oda hozzá,mert nem akartam kínos helyzetbe hozni,meg mit mondhattam volna :"Szia,nagyon helyes vagy,nem zavar a betegséged,járjunk."

Ha a helyében lettem volna és hozzám jött volna egy csaj,biztos köpni,nyelni nem tudtam volna. Jó,simán megkérdezhettem volna,hogy hogy hívják és nincs-e kedve ismerkedni,csak túl gyáva vagyok,ciki lett volna,ha lekoppint,na de mindegy,már amúgy sem látom többet valószínűleg.


A kérdésedre pedig,hogy válaszoljak kedves kérdező,ha már írtam,akkor mondd el neki az érzéseidet,eddig már elég nyilvánvalóan tudtára adtátok egymásnak,hogy kedvelitek egymást,ideje a tettek mezejére lépni,és bevallani neki az érzelmeidet,biztos nem lesz probléma,sőt jobb kimondani amit ki kell mondani,így legalább pontosan tudni fogja,hogy mit érzel :)

2012. júl. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha mégis látod többet valószínűleg :) lépj oda hozzá, örülni fog. A beismerő vallomásért megbocsájtva :P De tényleg ne hagyd ki legközelebb. Tudom mit érez a srác.
2012. júl. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!