Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak is voltak ilyen érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is voltak ilyen érzései régebben? Más is küzd ezzel az állandó félelemmel, gátlással?

Figyelt kérdés

Régebben gyakran éreztem azt, hoy aranyos, cuki fiúnak tartanak a lányok és úgy tűnt be is jövök nem is egynek, de én féltem kezdeményezni, tehát tényleg kis ártatlan cuk kisfiú voltam. De valamiért mégis vonzódtak a lányok hozzám, azt éreztem és eléggé érdekes volt tapasztalni, hogy például egy lány megkérdezte van-e barátnőm, szép lány volt, vagy egy másik rám mosolygott és visszafordult utánam az utcán.


De olyan is volt, hogy egy lány barátnője mondta meg nekem, hogy bejövök a barátnőjének.


Én mégsem tudtam lépni, de ma meg már nincs ilyen sajnos, csak annyi, hogy szemeznek velem a lányok max, de egy legutóbbi esetnél hallottam, hogy egy lány a baránőjével rólam vihogott, az egyik közülük még hátra is nézett egyenesen rám és azt mondták aranyos srác vagyok. De én nem mertem lépni és azóta is bánom folyton. :/



2012. júl. 22. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell görcsölni. Ha vannak lány ismerőseid, akkor velük lógj többet, biztos bemutatnak barátnőknek és ott könnyebb kezdeményezni. Akár csak egy sétára hívni őket.
2012. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen voltak másnak ilyen érzései régebben,és más is küzd ez ellen nem vagy egyedül pajtás
2012. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én blokkolásgátlót használok a gátlásaim leküzdésére... xD

bocs tesó nem hagyhattam ki :) am a kérdésedre válaszolva igen én is a mai napig harcolok a félelmeimmel de azt mondom 3 másodperces elhatározás odamész elkezel vele beszélgetni nincs olyan h nem mersz mondani semmit mert úgy be vagy fosva h a helyzetet mentve úgyis kitalálsz vmit tudod a kreativitás sok mindent össze tud hozni meg a szükséghelyzet:)

2012. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!