Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan srác, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, akinek sikerült kiölnie az érző, szerelemre, szeretetre, barátnőre vágyó részét?

Figyelt kérdés
Nekem is megkéne ezt valahogy oldani, szeretnék érzelmek nélkül, érzéketlen, bunkó gépként létezni, egyrészt túlságosan fájdalmas az, hogy semmi sem jön össze egy lánnyal sem, másrészt meg alapból sikeresebbek azok a fiúk, akik érzéketlenek és tojnak a barátnőjükre egy párkapcsolatban. Akik kedvesek és tiszta szívből szeretik a barátnőjüket azokat nagyobb eséllyel csalja meg a párja valami tahó, bunkó állattal. Ezzel kár vitázni, tudok nem is egy ilyet mesélni, tipikus rendes srácokkal történt meg és mivel elég mélye tanulmányoztam az emberi viselkedésminták vágom az egész témát, de már totál belefáradtam most is előadást tartani, hogy mi miért is van, de nagyon kiábrándító az egész, szóval inkább sosem akarok párkapcsolatot, de ehhez ki kell ölnöm az érzelmes részemet, mivel naponta sóvárgok a szerelem, szeretet, egy lány ölelésese, csókjai, illetve a vele történő szeretkezések iránt természetesen.

2012. júl. 29. 20:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ugye te irogattál tegnap is hasonló lúzer vok témba
2012. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez akkora baromsàg. Volt egy sràc aki kifejezetten szegény volt, önbizalomhiányos, nem is nézett ki jól, de esélyt adtam neki mert kedves volt, aztàn ő is elkezdte ezt a"lànyoknak csak a bunkó pasik kellennek" szöveget. Ezek után màr az egyetlen jó tulajdonsàga is odalett.
2012. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Te is szép vagy, ha ennyiért ott hagytad. Na látjátok lányok ilyenek vagytok ti, lehetetlen megfelelni nektek, ha egy kicsit is hibázik egy fiú máris megcsaljátok vagy dobjátok, persze nektek mindent lehet. Hányok ettől a mai társadalomtól.
2012. júl. 29. 21:17
 14/21 anonim ***** válasza:
jól van.akkor sanáld magad továbbra is :) az nagyon vonzó .
2012. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

te ilyen zavart fiú lehetsz,

a lányt folyton csak bámulod,

de ez ellen nem tehetsz,

és megnyalnám az ánuszod.

2012. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem vagyok vonzó, de nem is akarok már az lenni, olyan lányoknak, akik amúgy sem passzolnának hozzám, minek is megfelelni másoknak egyáltalán, úgysem jó semmi a lányoknak, tapasztaltam.

Másrészről én már szabadulni akarok, nem akarok több szerelmet, szeretet, vonzalmat érezni lányok iránt, mert úgyis csak fájdalom és szenvedés lesz a vége a számomra, nem vagyok se jó pasi, se gazdag, se nagydumás bunkó állat.

2012. júl. 29. 21:31
 17/21 anonim ***** válasza:
Szarj le mindent és mindenkit és csak sajátmagad érdekeljen és máris igazi bunkó leszel
2012. júl. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ennyiért otthagytam? Tényleg miért nem hagytam hogy mèg bunkóskodjon is velem, ilyen személyiséggel, nem fogsz barátnőt talàlni.
2012. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ezzel csak azt éred el,hogy hamarabb változom egy bunkó állattá, hiszen te is azt mondod,hogy rendes srácként esélytelen vagyok barátnőre. Bár tényleg én is ezt látom, nagyon újat nem mondtál. :)
2012. júl. 30. 19:27
 20/21 anonim válasza:

"Őszintén szólva már nem is hiszem, hogy van olyan lány, aki olyan jellemre, akit én keresek."


A számos negatív minta még nem jelenti azt, hogy nem taálsz pozitívat.


A "láncaidtól" pedig úgysem tudsz énszerintem megszabadulni, mert ahhoz túl sokat kéne változnod. Nekem sem ment a változás. És rájöttem, erre talán nem is lett volna szükség.

2012. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!