Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első találkozás a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első találkozás a barátnőmmel. Mit vigyek neki? (távkapcsolat)

Figyelt kérdés
MSN-en ismertük meg egymást egy éve, és most jöttünk össze nem rég, le szeretnék menni hozzá, és előre megbeszéltük msn-en, hogy mit hogy fogunk csinálni az első találkozáson (szájra puszi, csók stb...) Az baj/ hiba, hogy így előre meg beszéltünk mindent?? én se, és ő se csókolózott még, attól is félek/ünk. köszönöm.
2009. júl. 18. 01:22
 1/7 anonim válasza:
Nem baj, hogy megbeszéltétek, de mindettől függetlenül úgyis a körülmények fogják alakítani az eseményeket... :) A csókot nem kell annyira megtervezni, ha egymás mellé ültök, közel vagytok, beszélgettek, úgyis érezni fogjátok, hogy ott van-e az ideje. :) Biztos nagyon izgulsz, ez akkor sem lesz másképp, de ha egy hullámhosszon vagytok, akkor kellemes lesz a találkozás és magától jön majd a csók is. :)
2009. júl. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja, és még annyi, hogy a csókot pont elképzelheted úgy, mint a romantikus filmekben. Ha láttál már párat, akkor a felkészítés megvolt. :) Sok sikert! - Első hozzászóló, 19/F
2009. júl. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szerintem az ilyesmit jobb nem "tervezni", mert az valamilyen szinten megöli a dolog varázsát. Sokkal jobb, ha hagyod, hogy a dolgok maguktól alakuljanak. :)

A mit vigyél kérdésre pedig az én válaszom az lenne, hogy valami egyszerűt. Ha már egy éve ismeritek egymást, talán szóba került a kedvenc virága, vagy hogy milyen csokit szeret. Hiszed vagy sem, ezek a dolgok nem elcsépeltek, és egy szál virág mindig jó ajándék.


Egyébként pár évvel ezelőtt én is hasonlóképp agyaltam, hogy mit lenne jó első találkozáskor vinni az élőben még sosemlátott barátnőmnek, végül a virág mellett voksoltam, és bevált! Szóval csak ajánlani tudom! :)

2009. júl. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerinte nem baj hogy megbeszéltétek!!Meglátjátok milyen jó lesz!! én mikor megismerkedtem a férjemmel milka csokit kaptam meg aztán minden randira hozott nekem egyet!! ezt csak azért írtam meg neked,mert énekem nagyon jól esett! (természetesen nem csak a csoki!)
2009. júl. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
barátom, megsúgom hogy neked nincs még barátnőd, mert msn-en nem jönnek össze normális emberek, esetleg csököttagyú elcseszett tinik, akik úgy gondolják msn-en ki lehet ismerni a másikat és hatalmas nagy szerelembe lehet esni.
2009. júl. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel nemrég ugyanígy volt kb, megbeszélték, hogy mit hogy fognak... szájrapuszi, nyelves csók, stb, aztán végül nem lett belőle semmi.:) Még egy sima puszi sem.

Persze nem baj, hogy megbeszélitek előre, de sztem úgy az igazi, ha meglepetésként jön. Úgysem pont úgy fog történni, ahogy elképzelitek, megbeszélitek.

De nem baj.:)


"Mit vigyek neki?"

Szerintem nem kell vinned semmit. Úgyis rád kiváncsi.:) De ha mégis akarsz vmit vinni, akkor vihetsz neki egy kis doboz bonbont - bár az ilyen melegben valszeg elolvad, mire odaérsz, úgy meg nem tanácsos.:D

2009. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat =)
2009. júl. 18. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!