Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyankor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyankor, ha az ember nem nyert a genetikai lottón?

Figyelt kérdés

Tehát alacsony, sovány, ronda, önbizalomhiányos.

Mivel lehet ezeket a dolgokat kompenzálni?

Szerezzek sok pénzt, hogy kelljek a nőknek?


2010. aug. 16. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Pénz, intelligencia, humor.
2010. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ahoz hogy egy jó kapcsolatod legyen nem kell feltétlen jól kinézned. hát igen nagy előny ha szexi vagy meg ilyenek de én is ismerek olyan palit aki olyan ronda mint a bűn ráadásul úgy füstöl mint a gyárkémény és még a szeme se egyenes, mégis van barátnője...
2010. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sportoljon ;)
2010. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én néha belenézek a tükörbe és jézus máriaa ilyen fejjel van barátnőm?? és nem vagyok gazdag
2010. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bolond vagy,de jó a humorod,tetszett a megfogalmazás.

Ilyen humorral vagy dumával máris előnyben vagy a jó külsejű nagyképű tuskókkal szemben.

Talán nem plázalányokkal kellene próbálkoznod,azoknak ugyanis hasonló intelligenciaszintű plázafiú dukál.

Ha rám hallgatsz,Pénzben nem utazol,csak kihasználnának,aztán dobnának,mint sz@rt a palánkon.

Mivel lehet kompenzálni?Kedvességgel,jó dumával,humorral,segítőkészséggel blabla....

Egyébként a 'normális' lányok többsége saját kutatási eredményeim szerint nem szereti a "szép" srácokat,inkább legyen benned valami különleges,minthogy átlagos "szép srác" legyél.Vagy izmos...fúúúj.

2010. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Akkor menjünk sorban.

Az alacsonyság nem hátrány. Én nem szeretek nyújtózkodni a pasim után! :) Sokkal jobb egy alig magasabb fiú tőled.

A soványságon a legegyszerűbb változtatni. Egyél sokat és járj el edzeni!

Rondaság is viszonylagos.Ha mellé jól öltözöl, van egy jó frizurád, ezzel tudod kompenzálni.

A lényeg, hogy ne sajnáld magad! Tegyél ellene, akár a fent leírt módokon is! Ha van sok pénzed, de mellette slampos vagy, úgy sem fogsz kelleni senkinek!

2010. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Humorom van, intelligens is vagyok, kivéve ha iszom:D

Mondjuk van egy nagyon nagy előnye a rondaságnak: aki velem van az tuti, hogy azért van velem mert szeret és nem csak kihasznál:)

2010. aug. 16. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor elfognak a kételyek, gondolj Woody Allan-re! :) Én ugyan férfi vagyok, így nem vagyok egészen kompetens a témában, de még így is meg tudom állapítani, hogy nem egy Adonisz... És nem voltak rossz női. Most is a nevelt lányával van évek óta. :D

Humor, humor és humor! ;)

2010. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kis edzés, öltözködés, valami előnyös frizura csodákra képes.
2010. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!