Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, ha az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha az ideális feleségjelöltnek genetikai feltételeket is szabok?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell érteni, hogy szívem szerint csak olyannal élném le az életem, és csak olyannal vállalnék gyereket, aki nem hordoz semmi örökölhető, számomra negatív dolgot. Amolyan tudatos szelekció. Pl. nem fehér bőrű nőt semmilyen körülmények között nem vennék el, hogy a fehér vérvonal ne "szennyeződjön". Mint ahogy öröklődő betegséget, vagy bármilyen más negatív tulajdonságot hordozót sem szívesen. Van más is, aki hasonlóan gondolkozik? Mennyire elfogadott dolog az eugenika? Elítélendő, hogy ha nekem "tiszta" a génkészletem, akkor hasonlóra vágyom?

A kérdésemmel egy kulturált diskurzust szeretnék elindítani, nem pedig anyázást!


2010. nov. 7. 23:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
Nem nagyon fogsz tökéletes nőt találni. A Morvai Krisztina meg már foglalt.
2010. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
60%

Én is kb. így vélekedek, szerintem nincs azzal semmi baj, ha védjük a "fajtánkat".


A Morvain meg jót mosolyogtam :D

2010. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
77%
Honnan veszed, hogy neked tokeletes a genkeszleted?
2010. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképpen kérj a nőktől már az első randira teljes vérképet, halotti bizonyítványokat 250 évre visszamenőleg, születési és oltási könyvet, meg egy önéletrajzot.
2010. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
26%
velem is igy van, ha egy csaj szemuveges mar ra se nezek lehet akarmilyen jo teste, meg a borszinnel is ez van
2010. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
68%
Én is eléggé fajvédő vagyok, de ez inkább a tudatban nyilvánul meg mint genetikában. Ha fain magyar lány, akkor ugyan milyen genetikai baja lehet? Kicsit hajlamosabb valamiylen betegségre? Hát kicsi az esélye. Sztem ne a genetika legyen az első szempontod. Max annyiban, amennyit külsőre látsz rajta.
2010. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
86%
Volt már barátnőd?
2010. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Kívülállóként szólnék bele (meleg vagyok, nekem legfeljebb örökbefogadással lesz gyerekem).

Az eugenika valahol rokon a természetes kiválasztódással, szóval én nem tartom természetellenesnek vagy elítélendőnek, hogy ilyesmit figyelembe veszel. Mondjuk viccesnek/ironikusnak tartanám, ha aztán beleszeretnél egy pl. 150 centis, rövidlátó indiai nőbe, és mellette kötnél ki :)

2010. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Amit a meleg illető mondott, annak nem nagyon van esélye, mivel ilyen dolgokat látásból ki tud szűrni. Az iylenhez eleve nem vonzódna. De arra kíváncsi lennék, ha pl beleszeretne valami igazi szép nőbe, és összejönne vele, dúlna a love, aztán kiderülne, hogy hajlamos a rákra, mert sok volt a családjában, meg mondjuk idegileg is gyenge, hajlamos depresszióra meg iylesmik. Hogy akkor mit csinálna?
2010. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

1.Tökéletest így sem találok. Csak ne legyen öröklődő betegsége. Az már csak bónusz, ha hozzám hasonlóan szőke és kék szemű :)

3.Azt sem írtam, hogy tökéletes lenne a génkészletem. Az amúgy is relatív, hogy mi számít tökéletesnek. Csak annyi, hogy nem tudok semmilyen öröklődő betegségemről. De nem akarok most önfényezésbe átmenni.

4. OK :)

5. A szemüveg miatt azért szerintem már durva. Az általában külső ok miatt van.

6. Nem azt írtam, hogy ez az első szempont, de ez is szempont. Vannak ennél természetesen sokkal fontosabbak is.

2010. nov. 7. 23:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!