Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A debreceni lányokról tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A debreceni lányokról tapasztalatok, fiúk?

Figyelt kérdés

Én úgy tapasztaltam eddig, hogy nagyon zárkózottak és ritkán örülnek, ha leszólítjuk őket haverjaimmal.


Igen, most biztos mindenki mondja, mert rondák vagytok! :D


De haverom kifejezettem jó pasi, mégis elutasítják a van barátom kamu szöveggel, hisz kb. mindegyik ezt mondja, ami már gyanús azért. Nyílván ez a leggyorsabb lekoptató szövegük.


Úgy tűnik Debrecenben már nincsenek is szingli lányok, micsoda dolog már ez?! EGy nagyváros, ahol minden lány foglalt és mégis sok fiú szabad, hogy is van ez?!



2012. aug. 3. 18:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nos, az az egy lány, aki magasabb volt tőlem és bejöttünk egymásnak kölcsönösen egyszeri eset, mert neten ismerkedtünk és megkedveltük egymást, élőben nem zavarta a magasságkülönbség, de tudom, hogy a legtöbb lányt zavarja és én is igyekszem velem egy magas vagy alacsonyabb lányokkal ismerkedni, ugyanis engem is jobban vonzanak az alacsonyabb lányok. 165cm magas vagyok, vékony alkat, de több lány szerint jóképű.


Annyiból gáz a dolog, hogy élőben spontán két perc alatt nehéz vonzalmat összehozni, meg ha épp rossz napja van a lányoknak, akkor megint rajtunk, próbálkozó srácokon csapódik, voltak elég bunkó lányok is, de a többésg inkább a van barátom szöveggel jön és nem csak én, hanem haverjaimnál is megfigyelhető ez, érdekes, biztos valami tömeges lekoptatási szöveg ez már a debreceni lányoknál.


Csak azt nem értem, ha utcán, városban, nem lehet ismerkedni, buliban meg normális lányt nehéz találni kapcsolatra, akkor mégis hol ismerkednek meg mások?!


Erre senki sem válaszolt még.

2012. aug. 3. 20:45
 12/22 anonim ***** válasza:
Szegénykém. Nagyon el lehetsz kenődve :(
2012. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Két perc alatt valóban nehéz vonzalmat létrehozni, mert a vonzalom a lányoknál vagy az első pillanatban jelentkezik, vagy soha. Mindez a külsődtől függ.
2012. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én 196 centis nagy állat vagyok :D Sportolok heti 5-6 napot, így a külsőmmel nincs különösebb bajom. Elvileg az arcom sem egy katasztrófa, bár ahány ember, annyiféle ízlés. Mégis elküldenek a debreceni lányok melegebb éghajlatra. Szóval vagy tényleg Debrecenben minden nőnek pasija van (viszont nem tudom, hogy akkor honnan szedik őket), vagy egyszerűen nem alkalmas számukra az időpont/helyszín, vagy egyszerűen a világon senkinek sem jövök be. Ma is kint az atlétika pályán olyan sok csinos lány futott este...hűűű :D Javaslom kérdező, hogy nézz körül ott 5-7 között ;)


23F/Debrecen

2012. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
hát dereceni vagyok és ha leszolit egy vadidegen....nem tudok mit kezdeni mert nem ismerem az illetőt
2012. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
A felfogásoddal is gond van, és elég szűk látókörű is vagy, ezért nem tudsz csqajt kifogni.
2012. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Érdekes,máskor az a bajuk a csajoknak hogy nem szólítják le őket az utcán...
2012. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nagyon utálom ha leszolitanak mert cigányok v ilyen munkások :s amugy mért csoportosan kell leszolitani egy vadidegent elég béna.....
2012. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nos, így nem lesz könnyű rendes szingli lányt találnom, már, ha van egyáltalán még Debrecenben. :D


Akkor csak jól tettem, hogy abbahagytam ezt az utcai ismerkedést, haverjaim azért még űzik tovább az ipart. :D

2012. aug. 4. 23:14
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tenyérbemászó módon próbálsz ismerkedni lányokkal, akkor normális reakció, hogy elutasítanak. És nem akarnak megbántani azzal, hogy kimondják, hogy ocsmány vagy, ezért kamuzzák, hogy van pasijuk. Szerintem ez kifejezetten udvarias dolog tőlük.


Magyarul: vannak itt lányok, de nem a te fajtádnak.

2012. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!