Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A debreceni lányokról tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A debreceni lányokról tapasztalatok, fiúk?

Figyelt kérdés

Én úgy tapasztaltam eddig, hogy nagyon zárkózottak és ritkán örülnek, ha leszólítjuk őket haverjaimmal.


Igen, most biztos mindenki mondja, mert rondák vagytok! :D


De haverom kifejezettem jó pasi, mégis elutasítják a van barátom kamu szöveggel, hisz kb. mindegyik ezt mondja, ami már gyanús azért. Nyílván ez a leggyorsabb lekoptató szövegük.


Úgy tűnik Debrecenben már nincsenek is szingli lányok, micsoda dolog már ez?! EGy nagyváros, ahol minden lány foglalt és mégis sok fiú szabad, hogy is van ez?!



2012. aug. 3. 18:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ja, 165 centivel, meg ilyen mentalitással ne is várd, hogy szóba álljon veled egy normális nő.

Az ilyen naponta 3 kérdést kiíró GYK-soknak ott vannak a fizetős lányok, ők nem fognak visszautasítani és még olcsóbbak is hosszabb távon, mint egy barátnőt kitartani.

2012. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát ez azért erős nem gondolod?:O amúgy Kérdező fel a fejjel egyszer összejön:DD bár ha engem szólítanának le az utcán én se lennék odáig-meg vissza. 15/L (nem Debreceni de egy közeli városból)
2012. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!