Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok-pasik a véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok-pasik a véleményetekre van szükségem. Megismerkedtem egy lánnyal, és nem akarom elcseszni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval.Megismerkedtem egy lánnyal egy nyaralás során,ahogy hazajöttem megkerestem facebook-on,megtaláltam,de még nem jelöltem be aznap,úgy voltam vele,várok még vele egy-két napot.Kb egy óra múlva megtalált,és bejelölt.Úgy ráírtam volna,de nem tettem,ezzel is úgy vártam várok egy-két napot,nehogy azt higgye nincs magánéletem,és állandóan rajta lógok,de megint megelőzött,3. napon rám írt,azóta beszéltünk 2 napig úgy,hogy naponta írunk egymásnak.Utoljára tegnapelőtt este írt nekem,tegnap vissza is akartam írni neki,de nem tettem.Nem akarom elbaszni most ezt,és azt akarom kérdezni tőletek,hogy szerintetek jó dolog ez ha nem írosgatok neki nap-mint nap??Így legalább látja,hogy van saját életem,és nem epedezek érte,mint valami lúzer,aki még sose látott nőt,és most nem bír magával.Szerintetek így jó,vagy írjak neki minden nap??Találkozni nem tudunk a távolság miatt ha kérdezné valaki.
2012. aug. 3. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne várj mindig 1-2napot,mert lehet meg fogja unni,azt fogja hinni,hogy nem érdekled.A csajok szokták ezt csinálni amit te...:D Ne parázz,nyugodtan válaszolgass neki vissza.
2012. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj neki többször, ha ő keresett meg, akkor biztos szimpi vagy neki.
2012. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én ha üzit kapok mindig igyekszem gyorsan válaszolni, nem parázok ilyeneken. Azt gondol, amit akar.
2012. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Te vártál mindennel, azzal hogy bejelöld meg hogy ráírj. Ő bezzeg megtette ezt, amint alkalma nyílt rá.

Nyugodtan lehetnél kicsit "rámenősebb", mert szerintem így max azt éred el, hogy arra gondol, hogy nem érdekel téged.

Írj rá, nem fontos mindennap, de azért tegyél az ügy érdekében! :)

2012. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát én emiatt megszívtam már egy párszor,és sokan azt tanácsolták,meg hogy az elején még nem szabad felhívni másnap a csaj egyből,hanem majd 2 nap múlva kb.
2012. aug. 3. 20:38
 6/22 anonim ***** válasza:

"Így legalább látja,hogy van saját életem,és nem epedezek érte,mint valami lúzer,aki még sose látott nőt,és most nem bír magával."


Saját magadat is becsapod ezzel.

Milyen az a kapcsolat, ha már az eleje megjátszásra épül?

2012. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne megjátszás??Még nem járunk.Hány éves vagy előző??
2012. aug. 3. 20:43
 8/22 anonim ***** válasza:

Te magad mondtad, hogy úgy ráírnál, úgy bejelölted volna, de nem tetted,mert blablabla...

Akkor ez mi, ha nem megjátszás?


24 vagyok és nő.

2012. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ezzel csak megakarom őt szerezni...
2012. aug. 3. 21:10
 10/22 anonim ***** válasza:
egy lányt nem megszerzünk, nem lesz a tulajdonunk stb. ha nekem nem ír vissza egy pasi amikor írok neki, az jön le, hogy van jobb dolga, nem rám pocsékolja az idejét stb stb, úgyhogy én visszaírnék, nehogy ő is ezt érezze! ;)
2012. aug. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!