Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok-pasik a véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok-pasik a véleményetekre van szükségem. Megismerkedtem egy lánnyal, és nem akarom elcseszni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval.Megismerkedtem egy lánnyal egy nyaralás során,ahogy hazajöttem megkerestem facebook-on,megtaláltam,de még nem jelöltem be aznap,úgy voltam vele,várok még vele egy-két napot.Kb egy óra múlva megtalált,és bejelölt.Úgy ráírtam volna,de nem tettem,ezzel is úgy vártam várok egy-két napot,nehogy azt higgye nincs magánéletem,és állandóan rajta lógok,de megint megelőzött,3. napon rám írt,azóta beszéltünk 2 napig úgy,hogy naponta írunk egymásnak.Utoljára tegnapelőtt este írt nekem,tegnap vissza is akartam írni neki,de nem tettem.Nem akarom elbaszni most ezt,és azt akarom kérdezni tőletek,hogy szerintetek jó dolog ez ha nem írosgatok neki nap-mint nap??Így legalább látja,hogy van saját életem,és nem epedezek érte,mint valami lúzer,aki még sose látott nőt,és most nem bír magával.Szerintetek így jó,vagy írjak neki minden nap??Találkozni nem tudunk a távolság miatt ha kérdezné valaki.
2012. aug. 3. 20:26
1 2 3
 21/22 hypno ***** válasza:

Ha taktikázol és megjátszod magad, az előbb vagy utóbb úgyis kiderül.

Éld az életed a saját tempódban, legyél annyira udvarias, hogy nem hagyod lógva, ha egyszer kommunikálni próbál veled.

Ha ez neki bejön, akkor mákod van, ha nem, akkor fejre is állhatsz.


Egyébként hány évesen vannak ilyen kardinális problémáid?

2012. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

olyan undorító ez a játszmázás...


mit akarsz, beszélni vele? írni neki? moziba menni vele?

AKKOR TEDD AZT, és tényleg ne cseszd el !

(44)

2012. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!