Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok-pasik a véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok-pasik a véleményetekre van szükségem. Megismerkedtem egy lánnyal, és nem akarom elcseszni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval.Megismerkedtem egy lánnyal egy nyaralás során,ahogy hazajöttem megkerestem facebook-on,megtaláltam,de még nem jelöltem be aznap,úgy voltam vele,várok még vele egy-két napot.Kb egy óra múlva megtalált,és bejelölt.Úgy ráírtam volna,de nem tettem,ezzel is úgy vártam várok egy-két napot,nehogy azt higgye nincs magánéletem,és állandóan rajta lógok,de megint megelőzött,3. napon rám írt,azóta beszéltünk 2 napig úgy,hogy naponta írunk egymásnak.Utoljára tegnapelőtt este írt nekem,tegnap vissza is akartam írni neki,de nem tettem.Nem akarom elbaszni most ezt,és azt akarom kérdezni tőletek,hogy szerintetek jó dolog ez ha nem írosgatok neki nap-mint nap??Így legalább látja,hogy van saját életem,és nem epedezek érte,mint valami lúzer,aki még sose látott nőt,és most nem bír magával.Szerintetek így jó,vagy írjak neki minden nap??Találkozni nem tudunk a távolság miatt ha kérdezné valaki.
2012. aug. 3. 20:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ja, és te is írj rá, ne várd meg, hogy ő írogasson, mert nem fogja tudni eldönteni, hogy mi van, megfogja unni, hogy nem keresed.
2012. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
azt fogja hinni hogy nem érdekel téged
2012. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az üzeneteimbe kifejezem neki,hogy érdekel engem,de a csajok mindig az elérhetetlen pasikra buknak,akiknek van saját életük,és nem akaszkodnak rá a csajra
2012. aug. 3. 21:27
 14/22 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy nem írtál azonnal, de nem kell ezt tovább játszani. De egyszerűbb lenne, ha tényleg lenne valami dolgod. Én amint tudok, visszaírod, de van mikor a telefont sem tudom felvenni vagy nem hallom meg.
2012. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Akkor jó,amúgy tudtommal a csajok buknak a titokzatos pasikra,akik nem olyanok mint egy nyitott könyv..
2012. aug. 3. 21:40
 16/22 A kérdező kommentje:
Mégis mit gondolna ha látná,hogy ilyen hamar belezúgtam mikor még csók se volt??Sztem nem lenne jó vége,így még most be kell húzni a féket.Amikor már járunk az más...
2012. aug. 3. 21:44
 17/22 anonim ***** válasza:

"Mégis mit gondolna ha látná,hogy ilyen hamar belezúgtam mikor még csók se volt??"


Szerintem az nem gaz ha valaki ugy lesz szerelmes, hogy meg nem csokolozott az illetovel.

2012. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hát neked nem gáz,mert fiú vagy te is,de a csajok máshogy gondolkodnak mint a pasik sajnos haver....
2012. aug. 3. 21:56
 19/22 anonim ***** válasza:
mivan? eleve nem csókolóznék olyannal akit nem szeretek... nemtom lehet csak velem van ez így :D
2012. aug. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem attól leszel érdekes, hogy játszod a titokzatost, hanem attól, hogy nyitott vagy, de fél év múlva is derülnek ki rólad dolgok.


36/F (Hogy ne kérdezd mg újra privátban...)

2012. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!