Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! 3éves kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 3éves kapcsolat után vágytok újabbra vagy "pihennétek"?

Figyelt kérdés
18 éves srác. 2hónapja szakítottak a barátnőjével. Már találkoztunk meg egy buliban kavartunk,és mondtam h ha csak kalandozni akar így a hosszú kapcsolata után,akkor engem inkább hagyjon. És mondta,h épp az a vicces,h nem akar. Azóta is beszélgetünk gépen, majd most lesz bulija...de nem jött még szóba semmi ilyen kapcsolat meg ilyesmi. Szerintetek van rá esély,h újra belemenne egy komolyabb dologba?
2012. aug. 3. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti belemegy hogy felhúzd a wow-os karaterét lvl 100-ra!
2012. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hole Hunter ***** válasza:
Komolyba?...1 éven belül szülni is fogsz neki?...
2012. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam...csak h nem 1-2hónapos kapcsolat,hanem úgy mint az előző...
2012. aug. 3. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:

hát 3 év után még biztos vannak érzelmek...

nem hiszem h csak szórakozni akarna veled, arra találna mást.


bár meg kell h mondjam elég hülye ha kibékül veled, inkább örülne h 18 évesen végre szabad, és kihaszálná egy ideig:D

2012. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont ez a bajom...h a korosztályomban a fiúk csak játszadozni akarnak...én meg nem!De nem akarok 30éves faszival összejönni....
2012. aug. 3. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem jóval hosszabb kapcsolatom volt és nagyon élveztem a szabadságot és a sok randit. De addig a pillanatig, amíg nem találtam meg akit kerestem.

Sőt! Akkor azt mondtam magamban, hogy soha többé nem akarok megházasodni. De most van kivel...

2012. aug. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!