Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőmet el szeretném vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet el szeretném vinni élményfürdőbe. Szerintetek pofátlanság lenne mondani neki, hogy felezzük a költségeket?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vagyunk csak együtt.

de azt találtam ki, hogy elviszem élményfürdőbe...:D

a gáz az, hogy a város ahol van kb 80 km re van tőlünk. az oda vissza 160 km, benzinbe minimum 4000 ft.

fürdőbelépő fejenként 1200, ottartunk, hogy 6 ezer ftm és mégnem ettünk, nem ittunk semmit.

nincs munkám, most elég szarul állok anyagilag.

de nagyon el szeretném vinni. :)

arra gondoltam, ha mástnem, legalább a saját belépőjét fizethetné vagy valami..., vagy szálljon be a benzinpénzbe.

vagy pofátlanság ezt kérni?

ha volna pénzem egy kevéske is, egy percig sem gonolkodnék, és nem kérnék tőle semmit sem...de így..:/



2012. aug. 4. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
1 hónap után eléggé. Az majd kialakul ki mit fizet, hogy fizet. 1 hónap még semmi. Lehet bele sem megy ebbe, mert szégyenli a testét. Mindenesetre közelebbi helyet kellene nézned...szerintem.
2012. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szégyenli a testét?! XD

nem hiszem nem olyan csajszi.de lehet téll várok vele nemtom...meg igazából én is tök elszeretnék már menni ;)

2012. aug. 4. 09:10
 3/12 Masnee3 válasza:
91%
Szerintem egyáltalán nem pofátlanság, ha feldobod mi lenne ha elmennétek fürdőbe, felesben. Gondolom tudja, hogy éppen nincs munkád, szóval meg fogja érteni. Ha van pénze és kedve, bizti igent mond! Ha meg hisztizik ezen, hogy neki is fizetni kéne, akkor az egy számító kis liba valószínűleg...
2012. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy a belepot vagy a benzin felet allja o, mert levagy egve. Ugyanakkor te keruld az "elakarom vinni furdobe" kifejezest, mert nem lenne igaz. Nem te viszed, ha o is fizet, egyszeruen csak veled megy, egyutt mentek.
2012. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem 1 hónap után még ne élményfürdőbe menjetek... az még túl korai, lehet, hogy neki is túl intim lenne. Meg előbb ismerjétek meg egymást, utána még egy szülinapi ajándéknak is tök jól fog jönni az élményfürdő :)
2012. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan mondd meg neki! Ha felháborodik rajta, akkor pénzéhes ribi, és nem érdemes komolyan tervezni vele.
2012. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

hat egy honap utan szerintem ugy szep ha te fizeted, vagy gyujtesz, vagy nem viszed.:)

szerintem a kozos feizetes akkor kezdodik mikor mar hosszabban vagytok eggyutt.:)

2012. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

jöv 7 en névnapja lesz szal arra gondoltamegy pancsizást ki.

jo persze fogalomzavar bocsi, eggyüt emgyünk akkor már természetesen. :)


amugy meg már 2 hete van szex szal nem tudom mi lenne neki az intim benne...

2012. aug. 4. 11:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a benzint megfelezni az elég tapintatlan, ha már elviszed kocsival akkor ne kérj tőle pénzt. Ha vonattal mennétek pl, alap hogy fizeti a saját utazását. Nekem ha elvisznek valahova és nem csak egy italra hívnak meg mondjuk akkor természetes hogy a saját belépőm én fizetem nem várnám el egy fiútól, főleg nem egy hónap után.
2012. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 nevem-senki ***** válasza:
Aranyos ötlet..., nyugodtan mond meg neki, h 1200 forint lesz a belépője, amit neki kellene fizetni. Neked sem a legyek hordják össze. Én sem vártam el soha, sőt nem us engedtem, h a srác fizessen.
2012. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!