Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyugtatgatom magam és csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtatgatom magam és csak szerencsétlen vagyok, vagy igazam lehet? :D

Figyelt kérdés
164cm magas vagyok, babaarcú, kisfiús, 17éves srác vagyok. Szerintem ezek miatt a saját korosztályomban nem is nagyon van esélyem, nem is nagyon próbálkoztam, félek a csalódásoktól. Minden jó csajt lenyúlják a 19-22 évesek. A fiatalabb korosztály, akiknek bejöhetek, most kezd vállalható korba érni (14), és most talán eljött az én időm, mert ők az én korosztályomra utaznak.
2012. aug. 4. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Na nekem az lenne az utolsó, hogy egy 14-15 éves kislánnyal járjak... Nekem ennél komolyabb dolog kéne, és próbálkoznék a helyedben a sajátomnál. Annyira csak nem lehet vészes, ha ennyi önkritikád van. :)) Hajrá! (csak ne bomba csajokra utazz! :P)

F/16

2012. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha fiatalokkal kezdesz jusson eszedbe, hogy sokszor:

- éretlenek

- labilis lelki állapotúak

- simán lehet, hogy smárolta már nem is egy huszonévessel, és örülj, ha csak csók volt...

- a legtöbbjük nem akar komoly kapcsolatot

- általában úgy komplett fogalmuk sincs mit akarnak


Mindezek ellenére, ha hódítani akarsz akkor ideális. Ne vedd komolyan egyiket se! Akkor eleve semmibe fognak venni... azt szeretik, ha játszanak velük, direkt áldozatok akarnak lenni. Az indítja be őket. Véletlenül se legyél értük oda túlságosan, mert ugyanúgy szívsz, sőt még jobban, mint egy idősebbel!


18/F

2012. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Butaságokat beszélsz. Bár tény, hogy könnyebben szedik össze az ilyen idős fiúk a korod beli lányokat, de ez nem általános igazság. Én 17 évesen a nálamnál fél évvel idősebb osztálytársammal jártam két évig. Majd szintén két idősebb következett. Majd csak ezután érkeztünk el oda, hogy jóval fiatalabb lánnyal jöttem össze. Ég és föld volt mind. Furcsállom is, hogy mennyit számít a tudat, hogy most te vagy a fiatal, idős, vagy épp a korbeli. Hm... De ne legyél elkeseredve. Próbálkozni kell a megfelelő partnereknél !

Én 14 évesen mondtam ezt a savanyú a szőlő megoldást, hogy majd ha végzős leszek gimiben akkor majd én is összeszedem a gólyákat. hehe. De nem kellett addig várnom szerencsére.

2012. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10-20 év között évek is mérföldeket jelentenek... 3 év különbség már egy másik korosztálynak számít... ha csak testi "örömöket" akarsz, akkor hajrá.
2012. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még jobban megszívtam, mint te, mert 22 évesen vagyok 165cm magas és nagyon vékony, az arcom nekem is fiatalos. Általában 16-17-nek szoktak nézni, de max 19-20-nak, ha épp van szakállam is, bár az is gyér, nem nő rendesen.


Most kezdtem én is arra gondolni, hogy talán a 14-16 éves lányoknál lehetne esélyem, ha már a saját korosztályomnak nem kellek, mert kisfiúsan nézek ki alkatra és arcra is.

2012. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!