Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a komoly intelligen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Hol vannak a komoly intelligens, fiúk (férfiak)?

Figyelt kérdés
Hm...konkrétum...komoly fiúkat "keresnék"...és nagy tévedés,hogy a "könyvtárban"vannak,már 3 éve szinte hetente 1* ott vagyok és eddig még nem láttam "fiút"Szeretnék érdeklödni, hogy hol lehet ismerkedni (normális/komoly/fiúkkal? Discoban, és interneten nem szeretnék. Nem vagyok befásult, csak komolyabb mint a mai fiatalk lányok többsége, és nem érdekelnek a "bulozós fiúk"Nem vagyok csúnya, de a fiúk azt szokták mondani, hogy "fura" ennek részben örülök, hogy nem vagyok átlagos. Pl 2 hét után legyen az első csók. Ha nem is két hét. De ne azonnal
2009. júl. 19. 16:21
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

"Relatív,hogy mikor lehet megismerni egy embert..de két hét hét után már kapunk egy képet a személyiségéről...és szerintem ez nem hülyeség"


Nem. Ez baromság. Egy élet alatt sem fogod megismerni a másikat. Akkor nincs csók, amíg éltek?

A csók nem annak jár, akit ismersz, hanem annak, akit szeretsz. És néhány óra beszélgetés után már ki tud alakulni a szerelem. Két egymáshoz illő ember gyorsan összekapcsolódik. (Egyébként bocs, hogy az egyik posztot kétszer küldtem el. Nagyon szenved a netem...)


Száz szónak is egy a véde: Ilyen rideg, távolságtartó és különc szemléletmóddal nagyon nehéz normális pasit találni.

2009. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim válasza:

Rngeteg komoly és inteligens srác van a gép elött, ennek több oka is van: az elöttem említettek mellet még az is ok lehet, hogy egyszerüen nincs lehetőségük más ismerkedési formára. A "zsákba macska" elkerülésének egyik hatásos módja a rengeted msn beszélgetés, és remek eszköz a webkamera is (egy igazi kockának biztos hogy van). Természetesen ez se nyújthat 100%-os bizalmat, de nagy mértékben ki lehet szürni a az "idős vadászokat" (ami szerintem csak rémizgetésre szolgál, mert én még egyel se találkoztam). Amúgy valószinüleg a pedofilok nem itt élik ki a vágyaikat, mert egy 14+ lánynak/fiunak van már annyi esze... a kisebbek meg nem itt fognak ismerkedni... A kockákat meg nem kell lenézni! Vannak olyan kockák is, akik sportolnak és jól néznek ki. A lényeg az, hogy a mai időkben teljesen normális a neten ismerkedni, csak még sokaknak új (mi lesz itt 10 év múlva?).

Pl. én is nem rég ismerkedtem meg egy nagyon rendes csajjal egy bizonyos közösségi portálon, és hosszú msn beszélgetések után már tervezzük az első randinkat. Mindketten nagyon várjuk már...

Remélem sikerült valamennyire barátságosabbá tenni a neten való ismerkedést. Egy szabály van: Nem szabad elkapkodni megismerni a másikat!

2009. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

"komoly intelligens, fiúk "


szerintem főállásban dolgoznak egy cégnél, ahol sokat keresnek, mert otthon senki se várja őket és ezért "szívesen" túlóráznak.


nőzni már ők se "mernek", mert nem akarnak vlmi fruskát babusgatni és azt hallgatni, majd 1hónap után, hogy nem is foglalkozol velem, még pénzt se adsz, hogy "elverjem"...

inkább munkába öli az idejét...

bízva abba, hogy egyszer munkába menet(vagy munkahelyen), talál egy csinos és megértő lányt.

2009. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Disco,net,kocsma kizárva.Könyvtárban meg hasonló helyen papucsok vannak.Inkább parkban ahol többet sétálnak fiuk .Én normálisnak tartom magam tisztelem a lányokat és nem ilyedek meg a puncitól sem és hát motorozni,pin pongozni járok kutyát futatni ,edzeni meg hasonlók.Disco meg interneten én kilövöm.Plázákban sem ismerkedem mert nemkell nekem olyan csaj.Csajozni is merek de nem erőltetem meg magam.
2009. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

te itt rontottad el: "nem ilyedek meg a puncitól "


hogy jön ide a dugás,már az elején...


nem vagy komoly...


amúgy intelligens, vagy empatikus embert keresel? nem mindegy.

az intelligencia nem biztos, hogy jó.:

átlag IQ-s nő hogy beszél olyan emberrel, akinek az IQ-ja 140es. Előbb utóbb összekülönböznek, mert az "Okos" férfi egyel-talán nem tud szót érteni a "átlagos" nővel.

2009. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
16:24-es:) Aranyos vagy,de rosszul tippeltél...18 éves vagyok:)
2009. aug. 2. 18:15
 37/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm az analizálást.Mikor elöször elolvastam a kommentárt...mosolyogtam,és mérges voltam..."önként vállalt különcség, amire büszke vagy..."erre igazán nem tudok mit irni,vagyis tudnék...de nem igazán szoktam leirni,sem mondani...de most kivételes alkalom következik,mert megteszem...Részben igazad van,kicsit külünc vagyok,és büszke vagyok rá,hogy nem vagyok "átlagos".

Nem vagyok annyira távolságtartó..csak,nekem egy kicsit több idő kell,amíg megnyílok egy idegen embernek:)

2009. aug. 2. 18:33
 38/50 A kérdező kommentje:
16:26-os,köszönöm a választ,majd most hétvégén "kiprobálom",maximum,ha nem lesz ki velem tartson(mivel a barátnőim többsége,inkább szórakózni menne)kellemetlen lenne ha egyedül ülnék be egy igényesebb "kocsmába"vagy hasonló?huh..szerintem az...magammal csalok valakit:)
2009. aug. 2. 18:37
 39/50 A kérdező kommentje:
Ez elkerülte a figyelmem..."nyugodtan pontozz le"MIKOR elolvastam a kommentárt,egyből a a zöld kis kezecskére klikkeltem,nem vagyira büszke...el tudom fogadni,ha valakinek részben igaza van,és mégha nem is esett jól amit irtál,nem pontozlak le OK nélkül!!!
2009. aug. 2. 18:43
 40/50 A kérdező kommentje:
Kedves 16:58-as,gratulálok Neked,és szurkolok az első randin:) Elég barátságos dolgokat irtál,a netes ismerkedésről:)Még barátkozok a gondolattal,de nem vettem el a netes társkeresést:)
2009. aug. 2. 18:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!