Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap este diszkóban csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este diszkóban csókolóztam először. Ma reggelre a számon egy elég csúnya herpesz jött ki. Amúgy elég érzékeny a szám, többször is volt már herpeszem. Lehet, hogy minden csók után kifog jönni?

Figyelt kérdés
Majd a későbbiekben előfordulhat, hogy szex után a nemi szervemen is kialakulhat herpesz? Tudnék erre valamit szedni? 16/L
2012. aug. 5. 23:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

jaa és nem fekszem és nem nyalok össze ismeretlennel! ez bizonyítja,h 16 évesen még csak első csók volt és most is srác kapott el.....

A szexel is várni szeretnék egy ideig...csak megijedtem,h mindig kifog jönni...

2012. aug. 6. 11:07
 12/17 Choc_ice ***** válasza:

Nekem is kb 14 éves korom óta ez van hogy időszakosan megjelenik a herpesz.

Nem fog minden csókolózás után kijönni, mint ahogy írták már az immunrendszer legyengülése miatt jön elő.

Természetesen amikor az embernek herpesze van akkor nem "nyalakszik" szóval nem nem fog átterjedni a nemi szervedre.

2012. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lizin-c !!!!! EZ segíteni fog.nekem is minden hónapba legalább 1 herpeszem volt.de szedtem kb 1-2hónapig a Lizin-c-t(reggelente vettem be 2őt) és mára már szinte nem is jött ki.próbáld ki:)
2012. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Choc_ice ***** válasza:
a Lizin-c nekem is működött... egy ideig utána már nem , szerintem hozzászokott a szervezetem vagy ilyesmi
2012. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen érzékeny vagyok elég ciki volt anno.De nem jön ki minden alkalomal szerencsére.Viszont jártam ugy a késöbi férjemet mikkor meg ismertem ,hogy tiszta seb volt az egész szám.
2012. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

és most már nyugodtan csókolózhatsz a férjeddel? nem szokott kijönni? hány alkalommal jött ki Tőle?

(nem akarok tolakodó lenni,de olyan rossz érzés :S)

2012. aug. 9. 23:37
 17/17 anonim ***** válasza:
igen egy idö után megszünt valamiért.Az okát én sem tudom.
2012. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!