Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Gyakorlatilag nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gyakorlatilag nektek az a tökéletes pasi, aki romantikus, jó az ágyban, és mindennél jobban szeret titeket?

Figyelt kérdés

jóképű az már mellékes.. mindenki a magához illőt keresse.


kíváncsi vagyok a véleményetekre:D


2012. aug. 6. 14:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
megoszlanak a vélemények amint látom.:D hát én se az mellett állok, hogy a gazdag,jóképű, bunkó pasikra bukik minden lány.. egy az hogy mi az hogy jóképű.. mindenkinek más.. bunkóság meg jó azért kell egy kicsi, de nem az h megalázzák őket.
2012. aug. 6. 14:39
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem a romantikus az olyan nyálast jelent, mert tapasztalatom szerint a nyálas, férfiatlan pasik szeretik magukat romantikusnak hívni.

Egy férfi legyen férfi, néha állat az ágyban, kicsit agresszív, tudjon megvédeni, legyen sikeres, keressen jól, lehessen rá számítani, legyen magas, izmos és jóképű.



21/L

2012. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
14:37 Persze h a csóró és ronda pasik mondják, mert mi tapasztaljuk, h soha nem kellünk senkinek. Ennyi.
2012. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem, szard le őket, és te leszel A TÖKÉlETES, ÉS lEGYÉl ElÉRHETETlEN
2012. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Nekem a romantikus az olyan nyálast jelent, mert tapasztalatom szerint a nyálas"


Van igazad, mert csomó fickó valóban romantikusnak képzeli magát, miközben gyakorlatilag épp csak nem vérzik havonta egyszer. Ettől függetlenül én egy romantikus embernek tartom magam, miközben a környezetem rideg és határozott macsónak tart (amit nem értek). Alapvetően férfiasnak tartom magam, de ettől élvezem, ha a párom kedvében járhatok, amitől elolvad. Nem prüntyögök, nem nyáladzok, de nem is tartom kényelmetlennek, ha az érzéseimről kell beszélnem, vagy érzelgősnek kell lennem. Nem cuppogok, nem papucskodom, de kilenc év párkapcsolat után is boldogan viszem ágyba a reggelit.


Ismeretségi körömben is nem egy embert tudnék mutatni, akit a csajok tipikus bunkónak tartanak, de ha szeret valakit, akkor tudja hogyan kell a tenyerén hordoznia, baromi figyelmes és odaadó. Szóval van a két halmaznak metszete, még ha szűkös is, a romantikus és a nyálas pedig két külön fogalom.

2012. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A jó pasi: (számomra)


1. SOHA ne legyen Nyálas, Romantikus.... Nem bírom. Gyomorforgató a jóét SMS amiben "pillangócska száll feléd az éjszakában"...

2. Legyen okos. Sokkal okosabb nálam, érezem butának magam mellet. Egy ostoba pasival együtt lenni kikészítő. Szeretem ha tanulhatok a páromtól. Gerleket meg nevelek majd ha szültem...

3. Legyen tartása. Gerinces egyenes ember legyen...jó ember legyen.

4. legyen jó, de legalább tűrhető az ágyban.

5. Nem kell hogy mindennél jobban szeresen. Az anyát, a húgát, az apját....a családját szeretheti jobban nálam. De belém szerelmes legyen.

6. A szívemmel is, és az eszemmel is tudjam szeretni.


7. Az első hat pont tárgytalan ha én vakon szeretetem! vakon szeretni viszont fájdalmas tud lenni. Amikor az ember rájön hogy nem azt szereti aki ő valójában csak amilyennek elképzelte..

2012. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
romantikus nyáladzó g#cik kerüljenek a lényeg az hogy legyen jó a felsö teste jól nèzzen ki és legyen 180 felett nameg nam utosósorban gazdag legyen.
2012. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

15ös. Teljesen egyetértek veled. és had ne mondjam hogy dettó ebben a cipőben járok. még az a része is hogy ridegnek és macsónak tartanak. köszi szépen.


utolsó kettőnek is köszi. bár .. na mindegy:D jobb ha nem megyek bele. :D

2012. aug. 7. 23:48
 19/19 Mentifantezsvér ***** válasza:
röviden tömören igen..de személy szerint más is beleadódik hogy meglegyen a "Tökéletesség " Én páldául azért tartom tökéletesnek a Pasim (amelett hogy mint elhangzott romantikus , jo az ágyban és mindennél jobban szeret ) mert mindig megtud nevettetni, jolnéz ki, magas erős és mindig biztoságba érzem magam melette (: és olyan bolond mint én..(:
2013. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!