Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt ti hogy oldanátok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki szerintem járna velem,de nekem annyira nem jön be,viszont egy alkalomra jó lenne.Ha ő is benne lenne ezt hogy szokás megoldani?Benyitok este/éjszaka az ajtón egy idegen csajjal és mondom anyámnak hogy most hagyjon magunkra?xd

Minden gondolat jöhet!



2012. aug. 7. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
előbb legyél 15 éves, aztán beszélhetünk a dologról.
2012. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha benne van egy menetben, akkor hajrá. Menjetek szobára, és anyád sem kell elküldeni akkor :D.
2012. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szobára nincs pénzem..:p,ha lenne nem is írtam volta a kérdést:D
2012. aug. 7. 00:28
 4/7 jin ***** válasza:
0%

Nem !

Haza mész ,rárugod a szulokre az ajtót ,ok szívrohamot kapnak és onnantól kussolnak....te meg kilyuggatod a csajt majd bejelenti hogy eces....6honap múlva meg h gyereket var tőled.


Na igy jó?

2012. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor marad a bokor.
2012. aug. 7. 00:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
marad a bokor, ezen befostam!
2012. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Légyszi még válaszokat!
2012. aug. 7. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!