Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tud egy 13-14 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud egy 13-14 éves lány korabeli srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 11:57
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem ku*váskodni akarok és lefeküdni valakivel. Tudom h korai lenne. Csak egy fiú aki szeret akire rábizhatom magam.
2012. aug. 7. 12:08
 12/27 anonim ***** válasza:
bárhol...
2012. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
És tudom h nem társkereső mint már emlitettem nem akarok bezen ismerkedni. Csak gondoltam valaki tud irni egy értelmes választ tapasztalat alapján.
2012. aug. 7. 12:11
 14/27 anonim válasza:
De mér' itt keresel fiút? :'D Menjél ki, ne a segged növeszd a gép előtt, akkor lesz rá minimális esélyed, talán.
2012. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szerintem meg 14 évesen igenis lehet barátja a kérdezőnek. 15 vagyok, és van barátom, persze tudjuk hol a határ. 17-18 évesen ráér pasizni? Egy 14 éves lánynak már tetszenek a fiúk, akkor miért tartóztassa magát? Persze nem azt mondom, hogy feküdjön le vele, de na. Csók, ölelés, kézfogás simán belefér egy ilyen kapcsolatba. Itt meg sorra lehet olvasni, hogy szűz vagyok, ciki-e, stb kérdéseket. Most komolyan, ki az aki vár addig?

Kérdező: járj el sétálni a városba, menj könyvtárba gépezni(én ott ismertem meg a barátom), rendezvényekre menj ki. Ha lesz fiú, akinek megtetszel, az úgyis rád ír fészen:) Vagy lógj a fiú osztálytársaiddal, ott megismerheted a haverjait. Vagy kérd meg az egyik barátnőd, aki ismer olyan embereket is, akiket te nem, hogy hedd mehess el vele valamelyik haverjával találkozni. De ne folyton a pasit keresd, érezd jól, magad, majd jön az, ha itt az ideje:))

2012. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
a fiú szeressen és megbízzon benned, de te az évfolyam előtt sem vállalnád fel. kicsit unfair, nem?
2012. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ja, és mellesleg ha 2 ember szereti egymást, időben vannak, és úgy fekszenek le, az nem kurv@lkodás...
2012. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Menj olyan klubokba, ahol normális fiúk vannak, szóval válassz olyan hobbit, ami inkább fiúkra jellemző... de csak ha tényleg érdekel, erőltetni nem kell.


Pl. volt egy barátnőm, aki csillagász klubba járt, és ő volt az egyetlen lány, meg volt még 12 fiú... az egyikbe persze beleszeretett, és jártak is.

2012. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat. És a nem akarom h "nem akarom h tudják" ot nem ugy gondoltam h eltitkolom csak nem kürtölöm szét mindenkinek. Mer utána csak a pletykák mennének.
2012. aug. 7. 12:26
 20/27 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján szerintem te még nem vagy érett egy kapcsolatra...
2012. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!