Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ki érzi úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ki érzi úgy, hogy neki már nem lesz párja? Ki adta fel a párkeresést? Mi az oka és hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majdnem feladtam, de most találtam valakit, akivel talán nem adom fel soha.
2012. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem vannak olyan hullám völgyeim amikor néha, off...18/F
2012. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyafi.
2012. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35 vagyok. Azt hiszem ideje feladnom.
2012. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én már feladtam. életem végéig egy kocsihoz vagyok kötve. és bármennyire is megy mindig a szöveg az erkölcsről meg a jószívű emberekről, valljuk be eleve teher egy ilyen ember hát még kapcsolatként.

Balesetben elvesztettem a barátnőmet, én tolókocsiba kerültem.

De 22 évesen lett először barátnőm majd 24 évesen ami 3 évig tartott végül

de ennyi!


soha ne add fel. Én is remélem h 1x kijön egy csodaszer amitől majd fel tudok állni és a farkam is állni fog

2012. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én feladtam.

Egyszerűen nekem ez nem megy, egy csajt sem tudok még leszólítani sem. Évek óta ugyanez a szitu, most màr meguntam, igy feladom.

Amugy én nem tartozom az itteni sírós fiúk kategóriájába, nem is vagyok csúnya sem, egyszerűen a fejemben nincs rend, és szerintem már soha nem is lesz.

Ehelyett inkább megpróbálok majd 100%osan az almomra koncentrálni, hátha az bejön.

2012. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem adtam fel,bármikor összejöhet valami valakivel,és még azt is mondták sokszor hogy helyes vagyok,jó a testalkatom...de elégge félénk vagyok lányok társaságában,ráadásul gyógyszert szedtem:emiatt felszedtem 25-30 kg-ot.Ez csak még jobban csökkenti az önbizalmam.Nincs elég bajom,az ég még ezzel a társkeresés genyóval is megb.sz.Egyszerűen úgy érzem,megb.szott az ég.
2012. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked nem jött össze az élet kedves 7-es de azért mások életét nem kell tönkre tenned a gyönyörű beszédeddel.
2012. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok...jó,bocsi mindenkitől a nem túl szalonképes megjegyzésekért,na de néha olyan jól esik ilyen szavakkal levezetni a feszültséget,meg natúr káromkodni...bocsi.
2012. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MrPifta ***** válasza:
soha nem szabad feladni. Lehet hogy most nincs barátnőd/feleséged/barátod/stb. ,de ha majd egyszer találsz valakit, akkor nagyon fogsz neki örülni!
2012. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!