Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ki érzi úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ki érzi úgy, hogy neki már nem lesz párja? Ki adta fel a párkeresést? Mi az oka és hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 16:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Lassan 23 leszek, de még sosem volt barátnőm. Talán, ha lett volna már barátnőm, akkor most jobban bírnám. El tudnám hinni, hogy van olyan lány, aki tud engem is szeretni.
2012. aug. 8. 20:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Épp hogy csak 17 lettem, de már feladtam. Olyan eszméletlenül rondának és selejtesnek teremtett meg az isten, hogy elhányom magam, ha a tükörbe nézek. Ez van, nekem ez jutott. A nagy semmi.
2012. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gyerekek, nekem is lenne okom elkeseredni, de nem teszem. Ilyen felfogással soha nem is fogtok találni barátnőt. Nehéz, de próbáljatok meg pozitívak lenni, és vidámak. Ti is inkább egy életvidám lánnyal jönnétek össze, mint egy megszomorodottal, nem?

Nekem se mennek úgy a dolgok, ahogy szeretném, voltak nálam is hullámvölgyek. Végre megtetszett egy csaj, persze, hogy elutasított. De van ez így. Az élet tele van meglepetésekkel, jókkal is. Tényleg próbáljatok boldogok lenni, hozzatok ki magatokból mindent, és amin csak tudtok, változtassatok, amivel nem vagytok elégedettek. És lehet, hogy egyszer csak a sarkon belebotlasz egy lányba...

:)

2012. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!