Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn ezt hogy? (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ezt hogy? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
20-as éveim elején járok és a szüleim elhunytak. Egyedül élek és nem tudom, hogy ezt mégis, hogy mondjam el? Érdemes az első levélben rögtön tisztázni? Vagy ráér? Úgy értem az mégiscsak gáz ha később kérdezi meg a leányzó, hogy na mi a helyzet a szüleimmel. 18-22 éves a célcsoport amúgy. Nem akarom, hogy azt higgyék valami hülye vagyok ha ezt leírom elsőre, de ha később mondom el akkor meg olyan mintha eltitkolnám. Elsősorban nők válaszát várom, hogy ki mit reagálna akkor ha ezzel nyitna a férfi, vagy éppen később derülne ki. Köszönöm előre is.
2012. aug. 8. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezzel nyitni.Nyilván ha rákérdez akkor megmondod neki.Részéről meg kapsz egy idióta szomorú szmájlit vagy egy sajnálomot.Nem nagy dolog.
2012. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is, nem kell egyből elmondanod.Ráérsz majd ha rákérdez.
2012. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szóba kerül,elmondod,de nem érdemes ezzel nyitni.
2012. aug. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se ezzel kezdd. Majd a személyes találkozón (sokadikon) szóba kerülnek a szülők, akkor megmondod. De készülj fel, hogy kapsz egy részvétemet, és aztán kínos csend van, szóval azt is gondold ki előtte, hogy hogy fogod feléleszteni utána a társalgást.


24/N

2012. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondoltam és megnyugodtam, hogy nem gáz ha nem mondom el az elején.
2012. aug. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!