Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után már mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után már mit lehet lépni? (hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy lány,akit már másfél hónapja ismerek személyesen,és az utobbi időben nagyon megszerettem,mondhatni hogy elhatároztam magam,hogy ha bele döglök is,de megszerzem,elég sokat beszélgettem vele kettesbe is,ha valami baja volt,törődtem vele,egyik beszélgetés alkalmával kdierült hogy nagyon tetszik neki egy srác,akinek még nem volt barátnője,és így nem nyilik meg a kiszemeltem felé,miután ezt elmondta,megölelt,és kézenfogva visszasétáltunk az ismerőseinkhez.közben ahogy telt az idő,egyre jobban megszerettem,elhatároztam hogy ideje beszélnem vele a kettőnk kapcsolatáról,meg is történt,a beszélgetésből kiderült,hogy tetszem neki,és ha nem ebben az időszakában(?)ismerjük meg egymást lehetett volna köztünk valami,és a másik srác sem jáccik szerepet ebben, de csak barátként gondolt rám ezért.Őszintén mindent elmondtam neki,hogy szeretem,stbstb. Ezek után ugyanúgy találkoztunk,és egyre inkább éreztem hogy nekem mégiscsak kell.Közben ő egyre jobban közeledett felém,ölelt simogatott,jobban megnyílt,amíg egy este,ledőltünk az ágyba filmezgetni,az esti sétálgatás után,a filmnek a végével besötétitettük a szobát,lefeküdtünk egymás mellé,beszélgettünk,aminek egy kis huncutkodás lett a vége,taperolással,simogatással,egy kis izgatással,nyakrapuszi minden nyalásfalás harapás,nyak-kiszívás,a következő este ismét filmeztünk,vége lett,beszélgettünk szintúgy az ágyba,megfogta a kezem,és megkrédezte hogy még mindig úgy érzek e iránta ahogy elmondtam stb.Én helyeseltem,majd áttértünk a szex témára(beszélgetés róla:D),és ezekután mennie kelett.Gyakran megfogja a kezem,simogat,huncutkodunk,de nem tudom hogy ebből mit vágjak le,másodjára is beszétlem hát vele kettőnkről,ugyanaddig jutottunk,kell nekem,és már nemtudom mit tehetnék,ötletek?:)
2012. aug. 10. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes a storyd de én azt tudom mondani hogy előszőr éreztesd vele minden pillanatba hogy te szereted de ne legyél tolakodó és hátha lesz valami és semmiképp se úgy tünjön hogy neked csak szexre kell mindig beszélges vele legyél vele mindig és majd alakúl valami:)

Remélem segítettem:)

2012. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azon vagyok hogy éreztessem vele.:)) Viszont már kezd idegesiteni nagyon,hogy nem tudom mire véljem azt az estét,meg a többi dolgot.
2012. aug. 10. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el a últadat nar nem tudod megváltoztattni...:/
2012. aug. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!