Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mik a LEGIDEÁLISAB...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik a LEGIDEÁLISABB helyek az ismerekédshez? Utca, szórakozóhely, könyvtár, web?

Figyelt kérdés

Ha az utcán szólítunk meg egy lányt, jó eséllyel elhajt. Ha könyvtárban, akkor megzavarjuk. A szórakozóhely a lehető legrosszabb, mivel a csajok általában nem egyedül mennek szórakozni, és a legtöbben csak SZÓRAKOZNI mennek, azaz ott normális kapcsolat senki között nem fog kialakulni. Nekem a bciklitúrázás a hobbim, de ott nem éppen tizen, huszonéves lányokat találok, ha egy ilyen csoporthoz betagozódok. Hanem inkább családokat. Viszont imádok kerékpározni, egyedül nem szeretek. Szerintetek egy ilyen hobbival rendelkező pasi hol tud leginkább hasonló érdeklődésű lányokkal megismerkedni? Nagyon érdekelnek még a filmek, igazi filmőrült vagyok. Moziba sem egyedül mennek az emberek. A fesztiválokra úgyszintén. Önmagammal elégedett vagyok, sikeres embernek érzem magam az élet sok területén, de valahogy a felületeket nem találom az ismerkedéshez. Ugyanis baráti kapcsolataim nincsenek, így ilyen körből sem tudok megismerni senkit. Én csak úgy mernék megszólítani valakit, ha egyedül van, és nem viselkedik hivalkoóan. Ha valami megfog benne, ha szimpatikus.


Az internetes ismerkedésről mit gondoltok? Az csak csalódás, ugye? Gondoltam, csinálok egy jó portfólió sorozatot magamról egy neves fotóstúdióban, de akkor meg a live time találkozás során a lány csalódna bennem, hiszen a profilfotózásból az emberből a legjobbat hozza ki a fotós, elrejtve a rossz tulajdonságokat.


Régen az iwiw jó felület volt a sok társkeresővel szemben, mert nem 10 csajra jutott 1 pasi, és lehetett keresgélni. Csak ma már senkit sincs ott fent, a facebook-on meg nem lehet csak úgy életkorra, családi állapotra rákeresni.


2012. aug. 11. 18:01
 1/2 Diavolino44 ***** válasza:

Üdv a klubban!

Online társkeresés, talán a legjobb megoldás.

Amúgy szerintem van ott valami gubanc ha nincsenek barátaid.

2012. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tanulj a profiktól, és bárhol. A lényeg az önbizalom. (:

http://www.youtube.com/user/SimplePickup

2012. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!